Dorabianie kluczy i awaryjne otwieranie pojazdów
Dorabianie kluczy i awaryjne otwieranie pojazdów, Auto-Zamki. Sławomir Grzywiński, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9490436895

O firmie

Siedziba firmy Auto-Zamki zlokalizowana jest w Częstochowie. Specjalizujemy się w dorabianiu kluczy. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1981 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Sławomir Grzywiński.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Auo-Zamki są kompleksowe usługi ślusarskie. Możemy Państwu zaproponować dorabianie kluczy, w tym kluczy z immobiliserem. W naszej ofercie można także znaleźć awaryjne otwieranie zamków w samochodach. Ponadto do zakresu świadczonych przez nas usług należy dopasowywanie kluczy, zarówno do zamków, jak i stacyjek.

Usługi, jakie również oferujemy:
  • naprawa zamków po włamaniach,
  • naprawa zamków samochodowych,
  • otwieranie awaryjne kas pancernych.
Nasi doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Podpowiemy, jakie zamki montować w drzwiach, by podnieść poziom bezpieczeństwa, a zarazem zniwelować zagrożenie ponownym włamaniem. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem umożliwiającym nam rzetelną oraz sprawną realizację zleceń. Zapewniamy pełen profesjonalizm. Gwarantujemy rzetelność, a przede wszystkim terminowość.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Auto-Zamki.

Kontakt

Kontakt Auto-Zamki. Sławomir Grzywiński

Auto-Zamki. Sławomir Grzywiński, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Zamki. Sławomir Grzywiński