Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5892031595
REGON: 366634586
KRS: 0000664973
Rok założenia:
2017
Branża:

Polecane oferty

Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów rodzinnych, młodzieżowych obozach narciarsko-...
Stare Babice, Sienkiewicza 92a
W hurtowni Euromet znajdą Państwo szeroki wybór sprzętu i akcesoriów niezbędnych podczas wędkowania...
Pruszków, al. Armii Krajowej 38
Oferta firmy Mega Power to szeroki wybór odżywek i suplementów diety dla sportowców, zarówno amator...

O firmie

Firma Auto-sport została założona w 2016 roku. Jej siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Cieszenie, znajdującej się w powiecie kartuskim, na terenie województwa pomorskiego. Przedsiębiorstwo zajmuje się tworzeniem boisk i nawierzchni sportowych.

Oferta

Naszą specjalnością jest wykonywanie obiektów sportowych z nawierzchni syntetycznych. Usługi firmy obejmują tworzenie projektu, realizację pomysłu, wybudowanie boiska oraz późniejszą obsługę serwisową.

Zajmujemy się także wykonywaniem boisk wielofunkcyjnych, bieżni lekkoatletycznych, kortów tenisowych, placów rekreacyjnych i do zabaw. Dodatkowo tworzymy boiska przyszkolne do piłki nożnej, siatkowej lub koszykowej. Wszystkie zlecenia realizowane są przy użyciu systemu poliuretanowego. Oferowane przez nas nawierzchnie posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty.

Do instalacji nawierzchni używamy profesjonalnego sprzętu. Nad wszystkim czuwa wyszkolona kadra pracownicza. Dbamy, by usługi świadczone przez firmę były najwyższej jakości. Odpowiednio przygotowujemy teren, podłoże i sprawdzamy najbliższe otoczenie boiska. Zrealizowaliśmy już wiele "Orlików" oraz boisk przyszkolnych. Charakteryzujemy się terminowością, solidnością oraz profesjonalizmem.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej lub placówki firmy.

Kontakt

Kontakt Auto-sport Sp. z o.o. Sp.k.

Auto-sport Sp. z o.o. Sp.k., Cieszenie

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-sport Sp. z o.o. Sp.k.