Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9570534861
REGON: 191924894
Rok założenia:
2016

O firmie

Auto Serwis prowadzony przez Marka Jankowskiego znajduje się w Gdańsku. Prowadzimy nowoczesny warsztat samochodowy, w którym specjaliści profesjonalnie zajmują się autami Klientów. Nie działamy długo w branży, a już zdobyliśmy bardzo dobrą reputację.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Od początku działalności kierownictwo naszego Auto Serwisu postawiło na pełen profesjonalizm i sumienność podczas realizacji usług mechanicznych. Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesny i sprawdzony sprzęt od znanych producentów z branży, co znacznie ułatwia skrupulatną diagnozę usterek, a następnie ich sprawną naprawę. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, gdyż bardzo szanujemy każdego Klienta, który powierza nam swoje auto do naprawy. Skutecznie łączymy fachowość z dużą pasją do motoryzacji.

Nasza profesjonalna naprawa i serwis obejmuje:
  • naprawy bieżące pojazdów
  • naprawy silników
  • wymiany rozrządów
  • naprawy zawieszenia
  • wymiany klocków hamulcowych
  • naprawy samochodów
Ponadto nasza kadra mechaników podejmuje się napraw elektromechanicznych oraz elektrycznych w samochodach. Śmiało możemy stwierdzić, że specjalizujemy się w naprawach głównych silników do samochodów osobowych oraz osprzętu takiego jak np. rozruszniki.

Zapewniamy terminowe wykonywanie usług, przyjazną atmosferę wraz z doradztwem podczas pobytu w naszym warsztacie oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do odwiedzenia Auto Serwisu!

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Kontakt

Kontakt Auto Serwis Marek Jankowski

Auto Serwis Marek Jankowski, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Serwis Marek Jankowski