Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8971549721

O firmie

Auto-Serwis, prowadzony przez Roberta Dłużnika, działa w branży mechaniki samochodowej już od 1995 roku. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Mamy szerokie grono Klientów za sprawą naszego profesjonalnego podejścia do wykonywanych usług.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Jeśli szukają Państwo sprawnie działającego, nowocześnie wyposażonego warsztatu, w którym pracują kompetentni mechanicy to nasz Auto-Serwis jest przeznaczony dla Waszych potrzeb. Dzięki wieloletniej praktyce zawodowej zdobyliśmy niezbędną wiedzę praktyczną w dziedzinie mechaniki samochodowej, co pozwala nam wychodzić naprzeciw nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klientów.
W skład naszej oferty wchodzą m.in.:
  • wymiana tłumików
  • usługi blacharskie i lakiernicze
  • naprawy silników
  • naprawy zawieszenia
  • wymiana szyb w pojazdach osobowych i autobusach
  • naprawy aut po kolizjach i wypadkach
Ponadto nasi fachowcy podejmą się prac związanych z naprawą układu przenoszenia napędu, wymienią filtry, oleje, a także paski. Przeprowadzamy także diagnostykę komputerową, na co pozwala nam innowacyjny sprzęt.

Systematycznie nasi pracownicy biorą udział w szkoleniach, aby być na bieżąco z unowocześnianą techniką. Pozwoli to na jeszcze lepsze świadczenie usług. Bezpieczeństwo Klienta podczas prowadzenia pojazdu to dla nas priorytet, dlatego każde prace, bez wyjątku, traktujemy niezwykle poważnie i z dużą skrupulatnością. Zapewniamy atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do naszego Auto-Serwisu.

Zakres działalności

Mechanika samochodowa

Kontakt

Kontakt Auto-Serwis. Dłużnik Robert

Auto-Serwis. Dłużnik Robert, Wrocław

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Serwis. Dłużnik Robert

Tagi