Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9721038368
REGON: 634356016
Rok założenia:
2009

O firmie

Przedsiębiorstwo Auto-Park znajduje się w miejscowości Węgrzce na terenie województwa małopolskiego. Działalność prowadzimy od 2009 roku. Zajmujemy się sprzedażą części samochodowych. Firmą zarządza Andrzej Koryczort.

Oferta

Posiadamy ponad 9 lat doświadczenia w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizujemy się w dystrybucji części i akcesoriów motoryzacyjnych. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci indywidualni, jak i właściciele przedsiębiorstw związanych z transportem.
Oferujemy:
  • części używane do Opla
  • części używane do Forda
  • części używane do BMW
  • części używane do Seata
  • części używane do Audi
  • używane części samochodowe
  • części używane Skoda
Proponowane przez nas produkty wykonane są z najwyższej jakości materiałów i pochodzą od renomowanych i sprawdzonych producentów. Zatrudniani przez nas pracownicy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy, również przy wyborze odpowiedniego produktu, który spełni Państwa oczekiwania. Dodatkowo w sprzedaży posiadamy silniki, skrzynie biegów, części do układu napędowego i pompy wtryskowe. Oprócz tego jesteśmy w posiadaniu silniczków do wycieraczek, chłodnic, komputerów samochodowych i przyrządów.

Oferujemy też możliwość zamontowania części na miejscu przez wykwalifikowanego mechanika .Drugim profilem naszej działalności jest sprzedaż ubezpieczeń. Przygotowaliśmy dla Państwa ubezpieczenia OC, AC, majątkowego, mieszkania, NNW, komunikacyjne i rolne. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą, która znajduje się na stronie internetowej.
Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia siedziby naszej firmy Auto-Park w Węgrzcach.

Marki i specjalizacje

Ubezpieczenia:
- majatkowe
- samochodowe
- OC, AC, NNW
- komunikacyjne
- rolne

Kontakt

Kontakt Auto-Park

Auto-Park, Węgrzce

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Park