Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6792084291
REGON: 356515814
Rok założenia:
2000

O firmie

Automarc to warsztat samochodowy z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej. Nasza siedziba znajduje się w Krakowie. Właścicielem jest Piotr Marzec. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest serwis samochodowy. Prowadzimy stację kontroli pojazdów, w której wykonujemy przeglądy rejestracyjne, a także badania techniczne i diagnostyczne pojazdów. Obsługujemy przede wszystkim samochody osobowe praktycznie każdej marki.

Jesteśmy autoryzowanym serwisem firmy Stag.

W zakres świadczonych przez nas usług wchodzą między innymi:
  • Podstawowa Stacja Kontroli Pojazdów
  • montaż i serwis instalacji gazowych - Autoryzowany Serwis STAG (przeglądy okresowe instalacji gazowych, regulacje, wymiana filtrów itp.)
  • mechanika pojazdowa,
  • klimatyzacja (dezynfekcja, napełnianie),
  • geometria Kół 3 D - ustawianie zbieżności kół, również do BUS
  • wulkanizacja.
Dysponujemy bogato wyposażonym zapleczem technicznym, które umożliwia nam przeprowadzanie najbardziej skomplikowanych napraw.

W naszym zespole pracują prawdziwi pasjonaci motoryzacji, podchodzący do każdego zlecenia z zaangażowaniem i dokładnością.

Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo z naszej strony przy doborze i montażu samochodowych instalacji gazowych. Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Zapraszamy!

Zakres działalności

Rodzaje pojazdów
Samochody osobowe

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto-Marc. Marzec P.

Auto-Marc. Marzec P., Kraków

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Marc. Marzec P.