Holowanie aut i maszyn rolniczych oraz budowlanych przez całą dobę
Holowanie aut i maszyn rolniczych oraz budowlanych przez całą dobę , Auto-Hol Marcin Zwierzchowski, Charzyno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 2530186491
REGON: 523921850
Rok założenia:
2022

O firmie

Firma Auto-Hol Marcin Zwierzchowski znajduje się w Charzynie, w województwie zachodniopomorskim. Od 2022 roku świadczymy usługi z zakresu samochody - holowanie, pomoc drogowa.

Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie z nami współpracy!

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Nasza firma oferuje całodobową pomoc drogową dla kierowców, którzy uczestniczyli w poważnej kolizji samochodowej albo mają problemy techniczne z pojazdem. Jako kadra firmy Auto-Hol docieramy do każdego zgłoszenia, również do Klientów z Koszalina czy Kołobrzegu. Ze względu na lokalizację naszej siedziby nawet w ciągu kilku minut możemy dojechać do wypadku, który wydarzył się na drodze wojewódzkiej numer 162, drodze ekspresowej S6 lub drodze krajowej 11.

Klientom zapewniamy usługi całodobowej pomocy drogowej, która obejmuje przede wszystkim wynajem lawety oraz takie usługi jak:
  • holowanie pojazdów to 6 ton,
  • transport samochodów osobowych,
  • transport samochodów dostawczych,
  • transport maszyn budowlanych,
  • transport maszyn rolniczych,
  • dowóz paliwa,
  • wymiana opon na drodze,
  • awaryjne odpadanie pojazdu,
  • mobilna mechanika samochodowa w promieniu 150 km od Charzyna.
Nasza laweta sprawdza się nie tylko podczas przewozu aut osobowych czy dostawczych, ale również maszyn budowlanych i rolniczych. Dzięki niej jesteśmy w stanie zapewnić transport wózków widłowych, minikoparek, wywrotek na ziarno, mini ciągników, pras, kamperów, przyczep campingowych oraz wielu innych urządzeń. Sprzęt stabilizujemy oraz mocujemy za pomocą specjalistycznych zawiesi, które skutecznie unieruchamiają nawet bardzo ciężkie maszyny, a jednocześnie zapewniają ich bezpieczny przewóz do miejsca docelowego.

Jednak wynajem lawety i całodobowe holowanie samochodów oraz maszyn to tylko część naszej oferty. Jeśli tylko usterka jest niewielka i dotyczy przebitej opony, pustego baku paliwa albo awarii w obrębie podzespołów mechanicznych, staramy się udzielić pomocy na drodze.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu o każdej porze dnia i nocy - firma Auto-Hol z Charzyna.

Kontakt

Kontakt Auto-Hol Marcin Zwierzchowski

Auto-Hol Marcin Zwierzchowski, Charzyno

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto-Hol Marcin Zwierzchowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.