Zadbamy o wygląd Twojego auta!
Zadbamy o wygląd Twojego auta!, Auto Detailing Mariusz Wojtkowski, Serock

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5361331198
REGON: 380681480
Rok założenia:
2018

O firmie

Auto Detailing Mariusz Wojtkowski istnieje na rynku od 2018 roku i działa w branży samochody - kosmetyki, konserwacja. Dzięki naszemu doświadczeniu mają Państwo gwarancję, że perfekcyjnie wykonamy powierzone nam zadania. Obszar naszego działania obejmuje województwo mazowieckie, a siedziba naszej firmy mieści się w mieście Serock. Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest autodetailing. To kompleksowa praktyka pielęgnacji i konserwacji samochodów, która ma na celu przywrócenie ich jak najlepszego wyglądu i stanu. Jest to proces dokładnego mycia, czyszczenia, polerowania, zabezpieczania i renowacji różnych elementów pojazdu, takich jak szyby, lakier, felgi i wnętrze.

Za pomocą autodetailingu możemy usunąć drobne rysy, matowość i inne defekty powierzchniowe z lakieru, przywracając tym samym oryginalny blask i połysk samochodu. Dokładnie usuwamy zabrudzenia, plamy, osady, smoły i inne zanieczyszczenia. Dodatkowo zabezpieczamy powierzchnię samochodu specjalnymi powłokami, woskami i uszczelniaczami, które chronią lakier przed czynnikami atmosferycznymi i promieniowaniem UV.

Oczywiście autodetailing to nie tylko zadbanie o zewnętrzny wygląd samochodu, ale też renowacja wnętrza. Gruntownie czyścimy i pielęgnujemy środek samochodu. Zajmujemy się odkurzaniem, praniem tapicerki, czyszczeniem deski rozdzielczej i plastikowych elementów i innych powierzchni. Dbamy też o pielęgnację felg, opon, szyb i chromowanych części.

Jeśli są Państwo zainteresowani taką usługą, serdecznie zapraszamy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Auto Detailing Mariusz Wojtkowski

Auto Detailing Mariusz Wojtkowski, Serock

Opinie (0)

Opinie o firmie Auto Detailing Mariusz Wojtkowski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.