Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6821563687
REGON: 120188002

O firmie

Firma Auto Centrum powstała w 2006 roku. Właścicielem naszej działalności jest Konrad Oziębło, a jej siedziba znajduje się w Koszycach, w województwie małopolskim.

Oferta

Prowadzimy sprzedaż części samochodowych. W firmie Auto Centrum przykładamy duży nacisk do tego, by asortyment był szeroki i zróżnicowany. Dzięki bogatemu wyborowi produktów klient z pewnością znajdzie w ofercie to, czego potrzebuje, i nie będzie musiał szukać części po różnych sklepach. Mamy części do samochodów, motocyklów i maszyn rolniczych.

W zakres oferty wchodzą:
  • klocki hamulcowe,
  • akumulatory (przemysłowe, rolnicze, osobowe, żelowe),
  • filtry (oleju, powietrza, hydrauliczne, kabinowe, paliwowe),
  • oleje silnikowe,
  • płyny do spryskiwaczy,
  • szyby samochodowe,
  • akcesoria
W firmie Auto Centrum dbamy o jakość artykułów. Dlatego wszystkie sprzedawane przez nas produkty pochodzą od znanych i cenionych marek.

Oprócz tego działamy tez jako warsztat samochodowy. Możemy zapewnić, że naprawy wykonujemy sprawnie i skutecznie. Oferta obejmuje też mieszalnię lakierów.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Marki i specjalizacje

Moll, Varta, Bosch, Topla, Furya, Unibat, Castrol, Motul, Mobil, Elf, Valvoline, Orlen

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Auto Części Oziębło

Auto Części Oziębło, Koszyce

Opinie (1)

Opinie o firmie Auto Części Oziębło


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Grzegorz
Grzegorz
5.0
20.05.2022
Ostatnio potrzebowałem klocków hamulcowych, więc skierowałem się do firmy Auto Centrum. Znalazłem tam dokładnie takie, jakie chciałem, tak że jestem zadowolony :D