Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9461418854
REGON: 432306664
Rok założenia:
2001

Polecane oferty

Nasze biuro rachunkowe oferuje nie tylko usługi rachunkowe, ale także kompleksowe doradztwo podatko...
Lublin, Droga Męczenników Majdanka 74 lok. 220
Ofertę kierujemy do Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Zapewniamy im pomoc przy zakładan...
Lublin, Konopnicka 5 lok. 2a
Do kogo skierowana jest oferta firmy BBR? Oferta firmy BBR skierowana jest do jednoosobowych działa...
Nasze biuro obsługuje zarówno podmioty krajowe, jak i zagraniczne, różniące się formą prawną i orga...

O firmie

Biuro rachunkowe Aureus znajduje się w Lublinie. Firma Marzeny Lange powstała w 2001 roku i zajmuje się obsługą księgową osób fizycznych oraz spółek i firm. Właścicielka biura posiada uprawnienia nr 25076/01 wydane przez Ministra Finansów, potrzebne do prowadzenia działalności rachunkowej.

Oferta

Prowadzenie działalności gospodarczej to liczne obowiązki, w tym te związane z rachunkowością. Problemy jakie wiąże się z tym zagadnieniem są rozliczne, dlatego warto scedować je na zewnętrzny podmiot - taki jak biuro rachunkowe Aureus. Firma zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Pomaga podmiotom z różnych branż, w tym medycznej, hotelarskiej i gastronomicznej. Wykonuje na ich rzecz takie usługi jak prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów oraz ksiąg handlowych. Księgowi wysyłają również pliki JPK, dbają o dokumentację ryczałtu i przygotowują sprawozdania finansowe. Zajmują się też takimi zagadnieniami jak:
  • rozliczenia roczne cit
  • rozliczenia roczne pit
  • sporządzanie deklaracji pcc
  • sprawozdania dla gus
  • sprawozdania dla nbp
  • sporządzanie raportów
  • sporządzanie analiz
Specjalizacji reprezentują też firmy w Urzędzie Skarbowym i przygotowują wnioski kredytowe. Służą również pomocą w kwestii kadr i płac. Sporządzają umowy o pracę i cywilnoprawne, prowadzą akta osobowe pracowników i przygotowują zaświadczenia: o wynagrodzeniu oraz zatrudnieniu. Inne usługi kadrowo-płacowe to sporządzanie list wynagrodzeń, naliczanie składek dla ZUS oraz ich przesyłanie.

Ważnym punktem w ofercie biura Aureus jest też doradztwo gospodarcze i księgowe. Doświadczeni księgowi radzą w kwestii założenia firmy, najkorzystniejszej formy opodatkowania i zawiłości prawa pracy. Jednym z zagadnień związanych z prawem pracy jest BHP. Specjalnie dla klientów biuro organizuje szkolenia wstępne i okresowe BHP.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o biurze Aureus i jego ofercie. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Aureus Biuro rachunkowe Marzena Lange

Aureus Biuro rachunkowe Marzena Lange, Lublin

Opinie (1)

Opinie o firmie Aureus Biuro rachunkowe Marzena Lange

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Jan P
Jan P
5.0
20.09.2019
Polecam - odpowiedzialna, w 100% zaufana firma. Pracujemy od lat i nie zamierzamy zmieniać biura rachunkowego.