Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6260009811
Branża:

O firmie

Adwokaci, Augustynowicz Marek, Hoszcz Andrzej, Jachimowicz Aleksander. Kancelaria adwokacka s.c., Bytom Zarówno osoby prywatne, jak i klientów korporacyjnych zachęcamy do skorzystania z pomocy naszej kancelarii adwokackiej, prowadzonej przez Marka Augustynowicza, Andrzeja Hoszcza oraz Aleksandra Jachimowicza. Nasze biuro mieści się w Bytomiu, w województwie śląskim. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe. W branży działamy bowiem nieprzerwanie od 1991 roku.

Oferta

Wieloletnie doświadczenie bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz rzetelną i terminową realizację wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych i nietypowych zleceń. Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz pełne zaangażowanie i dyskrecję. Działamy zawsze zgodnie z przepisami obowiązującego prawa oraz zasadami etyki zawodowej.

Tworzymy zespół doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów z branży prawniczej. Specjalizujemy się w prawie karnym oraz cywilnym i rodzinnym. Świadczymy także usługi w zakresie prawa:
  • administracyjnego
  • podatkowego
  • zamówień publicznych
  • autorskiego
  • gospodarczego
  • upadłościowego
Zajmujemy się reprezentowaniem Klientów w sporach przed sądami powszechnymi oraz urzędami i instytucjami państwowymi. Prowadzimy sprawy rozwodowe i dotyczące podziałów majątków. Sporządzamy pisma procesowe oraz przygotowujemy i opiniujemy umowy, a także spisujemy kompleksowe analizy i ekspertyzy prawne. Ponadto służymy fachową pomocą przy zakładaniu oraz obsłudze spółek prawa handlowego.

Uzupełnieniem naszej oferty są profesjonalne usługi w zakresie windykacji należności. Zapewniamy rzetelną obsługę na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Kontakt

Kontakt Augustynowicz Marek, Hoszcz Andrzej, Jachimowicz Aleksander. Kancelaria adwokacka s.c.

Augustynowicz Marek, Hoszcz Andrzej, Jachimowicz Aleksander. Kancelaria adwokacka s.c., Bytom

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Augustynowicz Marek, Hoszcz Andrzej, Jachimowicz Aleksander. Kancelaria adwokacka s.c.