Artykuły dla aktywnych
Artykuły dla aktywnych, Atu Sport Artykuły i sprzęt sportowy Arleta Utig, Gniezno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7841629390
REGON: 302391745

O firmie

Prowadzona przez nas firma Atu-Sport rozpoczęła działalność w 2013 roku, od początku oferując wysokiej jakości artykuły. W tym czasie zyskaliśmy doświadczenie oraz zaufanie szerokiego grona Klientów. Siedziba przedsiębiorstwa zlokalizowana jest w Gnieźnie, na terenie województwa wielkopolskiego. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Arleta Utig.

Oferta

Możemy Państwu zaproponować wysokiej jakości sprzęt sportowy. W ofercie sklepu Atu-Sport można znaleźć wszystko, co niezbędne do aktywnego spędzania czasu. Naszym celem jest promowanie sportu i rekreacji, gdyż jest to doskonały pomysł na spędzanie wolnego czasu o każdej porze roku. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy sprzedaż odzieży termoaktywnej oraz sportowej.

Ponadto oferujemy:
  • sprzęt do jogi,
  • sprzęt do fitness,
  • sprzęt do siłowni,
  • sprzęt do pilatesu.
Nasza oferta obejmuje również pasy wibrujące, masażery, rowery stacjonarne oraz orbitreki. Proponujemy także rolki, deskorolki, hulajnogi i łyżwy. Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzeda steperów oraz piłek.

Zatrudniamy doświadczoną oraz wykwalifikowaną kadrę pracowniczą, która służy fachowym doradztwem. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Atu-Sport.

Artykuły

Wysokiej klasy sprzęt i artykuły sportowe
Wysokiej klasy sprzęt i artykuły sportowe
Sklepy z artykułami i sprzętem sportowym dysponują rozbudowaną ofertą, w której znaleźć można rolki, łyżwy, rowery stacjonarne, orbitreki czy nawet masażery.

Wideo

Kontakt

Kontakt Atu Sport Artykuły i sprzęt sportowy Arleta Utig

Atu Sport Artykuły i sprzęt sportowy Arleta Utig, Gniezno

Opinie (5)

Opinie o firmie Atu Sport Artykuły i sprzęt sportowy Arleta Utig

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Leszek
Leszek
5.0
21.05.2019
Wysoka jakość oraz atrakcyjne ceny, jestem zadowolony z zakupów. Polecam!
Paweł
Paweł
5.0
10.03.2019
Moja dziewczyna na prezent urodzinowy zażyczyła sobie łyżwy. Kompletnie się na tym nie znam, dlatego skorzystałem z porad pracownika firmy Atu-Sport. Dziewczyna jest zadowolona z prezentu, łyżwy są dokładnie takie, jak chciała. Polecam!
Helena
Helena
5.0
07.01.2019
Indywidualne podejście do Klienta zdecydowanie zachęca do skorzystania z ich oferty. Polecam.
Ewka
Ewka
5.0
21.11.2018
Pracownik firmy Atu-Sport doradził mi sprzęt do fitnessu. Urządzenia oraz akcesoria są wysokiej jakości, a także w atrakcyjnych cenach. Na pewno jeszcze skorzystam z ich oferty. Polecam!
Kazik
Kazik
5.0
30.09.2018
Razem z żoną postanowiliśmy zmienić swój tryb życia. Zdecydowałem się kupić odzież termoaktywną, a dla żony rower stacjonarny. Jestem zadowolony z zakupów w sklepie Atu-Sport, dysponują szerokim wyborem artykułów sportowych w atrakcyjnych cenach. Polecam serdecznie.
Tagi