Opakowania foliowe na miarę Twoich potrzeb
Opakowania foliowe na miarę Twoich potrzeb, Atol Kamil Terlicki, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732855181
REGON: 361879656
Rok założenia:
2015
Branża:

O firmie

Prowadzimy dynamicznie rozwijającą się firmę rodzinną Atol z siedzibą w Częstochowie. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży opakowań, dzięki któremu możemy zagwarantować najwyższą jakość produktów. Osobą decyzyjną w naszym przedsiębiorstwie jest Kamil Terlicki.

Oferta

Specjalizujemy się w sprzedaży worków polipropylenowych w rozmaitych kolorach, między innymi białym, żółtym, zielonym, niebieskim i czarnym. Oferujemy także duży wybór worków raszlowych oraz worków foliowych LDPE. Występują one w takich barwach jak niebieski, żółty, czarny czy zielony.

Ponadto proponujemy folię stretch, którą można zakupić u nas w kolorze przezroczystym lub czarnym. Polecamy również folię maszynową i jumbo w kolorze transparentnym. U nas wyposażycie się Państwo w pełną gamę taśm pakowych oraz folię bąbelkową. Nasz asortyment składa się też z worków kontenerowych i na węgiel, plandek rolniczych, a także rękawic roboczych. Uzupełnienie oferty stanowi sprzedaż żarówek LED i świetlówek energetycznych.

Oferta firmy Atol z Częstochowy to również:
  • plandeki
  • worki ażurowe
  • agrotkaniny
  • worki na węgiel
  • worki big-bag
Prezentujemy produkty zgodne z europejskimi normami. Najważniejsza jest dla nas wysoka jakość, trwałość i funkcjonalność. Klientom służymy fachowym doradztwem. Odpowiemy na każde pytanie i pomożemy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Zapraszamy do kontaktu i zakupów naszych produktów - firma Atol z Częstochowy.

Artykuły

Jakie zastosowanie mają worki polipropylenowe?
Jakie zastosowanie mają worki polipropylenowe?
Worki polipropylenowe są niezwykle uniwersalnym rodzajem opakowań z tworzyw sztucznych. Z artykułu dowiesz się, co można w nich przechowywać i transportować.
Folia stretch – wielofunkcyjny i trwały materiał pakunkowy
Folia stretch – wielofunkcyjny i trwały materiał pakunkowy
Folia stretch to materiał, który znajduje zastosowanie w wielu branżach. Wykazuje się dużą elastycznością oraz trwałością, a także dobrymi parametrami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Atol Kamil Terlicki

Atol Kamil Terlicki, Częstochowa

Opinie (8)

Opinie o firmie Atol Kamil Terlicki

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Antek
Antek
5.0
06.07.2020
Szeroki wybór opakowań. Od jakiegoś czasu zamawiam tutaj worki raszlowe. Są idealne do pakowania i transportu drewna. Nie pękają i wytrzymują spore obciążenie.
Mateusz
Mateusz
4.0
03.05.2020
Polecam w szczególności worki polipropylenowe. Są wyprodukowane z porządnego materiału, który raczej nigdy nie pęka. Niektóre worki używam wielokrotnie już od dłuższego czasu i wciąż nadają się do eksploatacji w moim gospodarstwie.
Marcin
Marcin
5.0
27.03.2020
Bardzo rzetelna firma, z którą świetnie się współpracuje. Realizacja zamówień stoi na wysokim poziomie, produkty są dobrej jakości a do tego ceny są wyjątkowo konkurencyjne. Gorąco polecam.
Norbert
Norbert
5.0
27.01.2020
Wszystkie worki, które otrzymuje od tego dostawcy, są dobrze zrobione. Z zamówieniami nigdy nie ma żadnego problemu. Wszystko w tej firmie działa na wysokim poziomie.
Ewelina
Ewelina
5.0
22.11.2019
Współpraca z tą firmą to czysta przyjemność. Zamówienia realizowane są w terminie, zamówione worki są porządne, a ceny są zadowalające. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
14.09.2019
Dobra firma, która dba o klienta. Wszystkie zamówione produkty są bardzo dobre a zamówienia realizowane są błyskawicznie.
Łukasz
Łukasz
5.0
20.07.2019
Wszystko w tej firmie działa perfekcyjnie. Personel podchodzi do klienta bardzo profesjonalnie, zamówienia realizowane są w wyznaczonym terminie a zamówione worki są bardzo wytrzymałe. Mogę z czystym sumieniem polecić.
Mirek
Mirek
5.0
02.05.2019
Bardzo dobry dostawca worków polipropylenowych oraz folii stretch. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nigdy nie miałem problemów z zamówieniem. Produkty są bardzo wysokiej jakości. Polecam serdecznie.