Szeroki wybór zabezpieczeń
Szeroki wybór zabezpieczeń, Atest Zamknięcia Drzwiowe Przemysław Kiziński, Chełm

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5631857480
REGON: 060622019
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Firma Atest Zamknięcia Drzwiowe jest hurtownią okuć budowlanych oraz właścicielem sklepu internetowego e-klamki.pl. Firma powstała w 2010 roku. Działamy w Chełmie, na terenie województwa lubelskiego, a także wysyłkowo – na terenie całego kraju. Prowadzimy sprzedaż artykułów metalowych, takich jak: kłódki, zamki, wkładki bębenkowe, klamki i inne zabezpieczenia do drzwi i okien.

Oferta

Specjalizujemy się w realizacji zamówień na systemy jednego klucza oraz samozamykacze drzwiowe. Jako nieliczni w Polsce realizujemy zamówienia na wkładki, zamki, kłódki zamykane jednym wspólnym kluczem, a także na skomplikowane systemy Master Key. Produkty w układzie klucza można stosować zarówno w domach jednorodzinnych, gdzie jeden klucz otwiera bramę, garaż, drzwi wejściowe, jak i w dużych obiektach typu szkoła, zakład pracy, szpital, hotel. Wówczas na przykład gość hotelowy otrzyma klucz pasujący do jednego pokoju, sprzątaczka ma klucz pasujący do całego piętra, a właściciel swoim kluczem otworzy wszystkie pomieszczenia. Jest to rozwiązanie kompleksowe i bardzo przydatne.

Nasza oferta obejmuje szeroki asortyment klamek, kłódek, zamków wpuszczanych i nawierzchniowych, wkładek bębenkowych, samozamykaczy, skrzynek listowych, zamków meblowych i kasetowych, zawiasów oraz zasuw. Posiadamy także stopki oraz zaczepy.

Nasi pracownicy służą pomocą oraz doradztwem w sprawie wyboru odpowiedniego systemu. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm i przedsiębiorstw, jak i do klientów indywidualnych.

Zapraszamy do kontaktu.

Marki i specjalizacje

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem następujących marek: LOB, YETI, DORMAKABA, ALUBRASS. Posiadamy w ofercie wyroby większości wiodących producentów i importerów jak: Gerda, Jania, Geze, Dorma, Groom, Metalplast Częstochowa, Spółdzielnia Przyszłość, Barcz, Wilka, Giełdziński, OMSI, XL-Tools, A&B, Bajda, Schaffner.

Artykuły

Czym są systemy jednego klucza?
Czym są systemy jednego klucza?
Konieczność przeszukiwania pęku kluczy w poszukiwaniu tego właściwego może irytować. Dzięki systemom jednego klucza możemy się jej pozbyć raz na zawsze.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Atest Zamknięcia Drzwiowe Przemysław Kiziński

Atest Zamknięcia Drzwiowe Przemysław Kiziński, Chełm

Opinie (0)

Opinie o firmie Atest Zamknięcia Drzwiowe Przemysław Kiziński