przyjazna Obrazy - wyrób, sprzedaż, AT Art Anna Krawczyk-Wojarnik, Kanie

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5271341589
REGON: 015282478
Rok założenia:
2013

O firmie

Galeria sztuki AT Art, z siedzibą w Kaniach, została założona przez Annę Krawczyk-Wojarnik. Od momentu otwarcia w 2013 roku, specjalizujemy się w sprzedaży dzieł sztuki za pośrednictwem Internetu. Zapoznaj się z naszą ofertą.

Oferta

Internetowa galeria sztuki AT Art to miejsce, które zrodziło się z naszej pasji do sztuki współczesnej. Od początku zależało nam na tym, aby promować twórczość polskich artystów, szczególnie tych, którzy w swoich pracach kierują się własnymi, unikalnymi poszukiwaniami, a nie chwilowymi trendami.

W naszej galerii znajdziecie prace ponad 120 twórców, takich jak Aldona Zając, Eliza Kleczewska, Małgorzata Krasucka, Jacek Malinowski, Łukasz Zedlewski, Krzysztof Krawiec, Antoni Karwowski, Mariola Świgulska, Magda Zarzycka czy Marcin Kędzierski.

W ramach naszej działalności prowadzimy sprzedaż obrazów. Oferujemy też dzieła sztuki z takich dziedzin, jak między innymi rysunek, grafika, rzeźba, ceramika czy fotografia artystyczna.

Wierzymy, że sztuka jest częścią codziennego życia i chcemy, aby była dostępna dla jak najszerszego kręgu odbiorców – zarówno tych doświadczonych, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z kolekcjonowaniem dzieł sztuki.

Kontakt

Kontakt AT Art Anna Krawczyk-Wojarnik

AT Art Anna Krawczyk-Wojarnik, Kanie

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

5.0
1 opinia
Opinie w Google

5.0/5

1 opinia

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Pablo Kozak
Pablo Kozak
Opinia z Google
5.0
28.03.2025
Skorzystałem z AT art kilkakrotnie i za każdym razem byłem bardzo zadowolony. Zawsze punktualnie i zgodnie z ustaleniami. Fantastyczna obsługa klienta. Polecam.