Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7342053500

Polecane oferty

Wojtuś to niezwykły pensjonat, położony we wspaniałej, górskiej okolicy. Bukownia Tatrzańska to mie...
Wypoczynek w górach nigdy wcześniej nie był tak niesamowity, jak w naszym Aparthotelu Pod Nosalem. ...
Pragniemy Państwu zaoferować kompletną bazę noclegową w jednym z najpiękniejszych miast w kraju - K...
Zapraszamy do spędzenia niezapomnianego wypoczynku w najpiękniejszym fragmencie Bieszczadach, obok ...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Aspa. Sarna A., Aksamitka P." figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 7342053500.

Miejscowość, w której mieści się siedziba firmy to Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Bulwary Dietla 5. Kod pocztowy do korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.42041N, 20.95784E. "Aspa. Sarna A., Aksamitka P." to firma działająca w branży Domy wypoczynkowe, pensjonaty i schroniska.

"Aspa. Sarna A., Aksamitka P." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Krynica-Zdrój jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 607 488 012 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Aspa. Sarna A., Aksamitka P.

Aspa. Sarna A., Aksamitka P., Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Aspa. Sarna A., Aksamitka P.