Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832154874
Rok założenia:
2010

O firmie

AS-LIFT to firma z Jankowa Gdańskiego. Jej właścicielem jest Maciej Królikowski, a początki działalności sięgają roku 2010. Od początku przedsiębiorstwo zajmuje się sprzedażą urządzeń dźwigowych i wind i związanymi z tymi konstrukcjami usługami.

Oferta

Poruszanie się pomiędzy piętrami nie tylko wiąże się z wysiłkiem, ale też w przypadku osób niepełnosprawnych albo ciężkich przedmiotów jest praktycznie niemożliwe bez zastosowania specjalistycznych urządzeń. Pomocą w doborze najlepszych konstrukcji, projektowaniem instalacji oraz montażem służy AS-LIFT. Doświadczona firma korzystająca z nowoczesnych i niezawodnych rozwiązań renomowanych producentów oferuje swoje usługi osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom. Przykładem realizowanych przez przedsiębiorstwo zleceń są prace montażowe przy urządzeniach ułatwiających poruszanie się po domach, obiektach użyteczności publicznej i innych miejscach osobom niepełnosprawnym. Konstrukcje te to krzesełka montowane przy poręczach schodów, nie tylko prostych, ale też kręconych, platformy schodowe i otwarte oraz zamknięte platformy pionowe. Ponadto AS-LIFT montuje:
  • windy towarowe do magazynów,
  • windy towarowe do restauracji,
  • windy towarowe do sklepów,
  • windy samochodowe,
  • windy osobowe.
Windy osobowe dzielą się na konstrukcje do szybów betonowych oraz przeszklonych lub pozbawionych przeszkleń szkieletów stalowych, a także na windy platformowe i osobowe na prowadnicach. Te ostatnie mogą być montowane w domach, w których kondygnacje nie mają wysokości
większej niż 3,3 metra.

Wymienione urządzenia są w razie potrzeby serwisowe. Firma dysponuje zapasem części zamiennych i specjalistycznymi narzędziami.

Wszystkie zlecenia AS-LIFT wykonuje terminowo. Dba też o wysoką jakość i gwarantuje konkurencyjne ceny.

Dodatkowe informacje o działalności AS-LIFT oraz więcej zdjęć przedstawiających montowane i serwisowane przez przedsiębiorstwo konstrukcje dźwigowe można znaleźć na stronie internetowej. Kontakt z firmą najlepiej nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Wideo

Kontakt

Kontakt As-Lift Maciej Królikowski

As-Lift Maciej Królikowski, Jankowo Gdańskie

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie As-Lift Maciej Królikowski