Zajmujemy się kompleksowymi remontami wnętrz i sprzedażą systemów okiennych.
Zajmujemy się kompleksowymi remontami wnętrz i sprzedażą systemów okiennych., Arvico Arkadiusz Włodarczyk, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9451799694
REGON: 367511673
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Arvico zlokalizowana jest w Krakowie, w województwie małopolskim i funkcjonuje na rynku od 2017 roku. Jej właścicielem jest Arkadiusz Włodarczyk. Firma oferuje swoje usługi w zakresie prac remontowych pomieszczeń oraz osłon na okna.

Oferta

Nasza firma Avico poleca Państwu swoje usługi w zakresie prac remontowych. Jesteśmy firmą, która stale rozwija swoje umiejętności i stara się wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów. Dlatego rozpoczęliśmy swoją działalność w zakresie remontów i renowacji. Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia lokali. Posiadamy do tego odpowiedni sprzęt, materiały i kwalifikacje, dlatego mogą Państwo zaoszczędzić swój czas i powierzyć nam swoje mieszkanie. Z każdym Klientem omawiamy indywidualnie jego pomysł na wygląd każdego wnętrza. Służymy oczywiście swoim doświadczeniem i poradą.

Remont jest często skomplikowany i zabiera dużo sił i energii. Nowoczesne systemy wykorzystywane w domu nie zawsze są proste i jasne w obsłudze. Dlatego proponujemy Państwu nasze doradztwo co do wyboru materiału, koloru i systemu dla każdego pomieszczenia w domu czy biurze.

Oferujemy Państwu takie usługi jak:
  • malowanie sufitów,
  • remonty biur,
  • remonty mieszkań,
  • usługi wykończeniowe,
  • tynkowanie.
Nasza firma wyróżnia się starannością wykonania. Wiemy bowiem, że wygląd mieszkania czy biura wpływa na co dzień na ich użytkownika. Dlatego robimy wszystko, aby efekt końcowy był taki, jaki sobie Państwo zamierzyli.

Naszym Klientom pomagamy i doradzamy nowoczesny design, dzięki czemu mieszkanie i biuro będzie wyglądało nowocześnie i stylowo. Jednak pamiętamy również o eleganckich i klasycznych wystrojach wnętrz, które wciąż prezentują się bardzo dobrze. Przede wszystkim do każdego systemu jaki zakładamy, tworzymy rozwiązania funkcjonalne i elastyczne.

Naszym drugim profilem działalności jest sprzedaż i montaż okien. Korzystamy z materiałów najlepszej jakości, a nasi pracownicy montują okna szybko i estetycznie. Posiadamy także osłony przeciwsłoneczne, które także montujemy na oknach.

Posiadamy niezbędny sprzęt, którym w szybki sposób mierzymy wszystkie powierzchnie i ustalamy z Klientem jakie meble, dodatki i kolory byłyby najlepsze w danym lokalu.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Krakowie. Atrakcyjne ceny i miłą atmosferę zapewniamy każdemu Klientowi.

Zakres działalności

Artykuły

Gruntowny remont mieszkania lub domu od A do Z
Gruntowny remont mieszkania lub domu od A do Z
Planujesz gruntowny remont mieszkania lub domu i zastanawiasz się, gdzie znajdziesz doświadczonych fachowców? Poznaj nasze porady.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Arvico Arkadiusz Włodarczyk

Arvico Arkadiusz Włodarczyk, Kraków

Opinie (6)

Opinie o firmie Arvico Arkadiusz Włodarczyk

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Filip
Filip
5.0
10.01.2020
Polecam skorzystać z porad osób pracujących w tej firmie. Mają dobry zmysł estetyki i dobierają świetne kolory dla wnętrz.
Roman
Roman
5.0
10.11.2019
Super rozwiązanie dla mojego małego mieszkania.
Sylwia
Sylwia
5.0
18.09.2019
Wykonali remont mojego biura. Wygląda bardzo nowocześnie i myślę, że przyciąga wielu nowych pracowników. Jest naprawdę pięknie zaprojektowane.
Adrianna
Adrianna
5.0
14.07.2019
Bardzo estetyczne wykonanie wnętrza mojej sypialni.
Angelika
Angelika
5.0
03.05.2019
Remont mojego mieszkania bardzo się udał. Jestem zadowolona z końcowego efektu.
Kuba
Kuba
5.0
24.03.2019
Świetna firma, która wykonuje remonty od początku do końca. Można im powierzyć dosłownie wszystkie prace związane z remontem.