Materiał siewny - wysoki i stabilny poziom plonowania
Materiał siewny - wysoki i stabilny poziom plonowania , Artur Barczak Gospodarstwo rolne, Wybranowo

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5562443828
REGON: 340442039
Rok założenia:
2004

O firmie

Artur Barczak Gospodarstwo rolne ma siedzibę w Wybranowie, w województwie kujawsko-pomorskim. Firma została założona w roku 2004 i oferuje usługi z zakresu rolne, ogrodnicze gospodarstwa. Możemy poszczycić się bogatym doświadczeniem i wykwalifikowaną kadrą.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań - do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Nasi pracownicy udzielą szczegółowych informacji o naszych usługach oraz aktualnych cenach.

Oferta

Sprzedajemy kwalifikowany materiał siewny, czyli nasiona roślin uprawowych, które zostały przebadane i spełniają normy jakościowe, takie jak czystość, kiełkowanie, zdrowotność czy wilgotność.

Nasze nasiona do siewu pochodzą jedynie z kontrolowanych upraw, a także są sprawdzane oraz certyfikowane przez odpowiednie instytucje, takie jak chociażby Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin Uprawnych. Z tego powodu warto wybrać produkty, które oferujemy, a należy do nich:
  • pszenica ozima Alegoria,
  • pszenica ozima Sanseo,
  • jęczmień ozimy Jakubus,
  • jęczmień ozimy Midnight,
  • jęczmień ozimy Laubella,
  • pszenica ozima Banatus,
  • pszenica ozima Artist,
  • pszenica ozima Pallas,
  • pszenica ozima Gentleman.
Polecamy Klientom naszą nowość, czyli pszenicę ozimą Pallas w klasie A. To doskonała jakość nasion o wysokich parametrach ziarna w typie pojedynczego kłosa. Otrzymała 4 pkt według COBORU na zimotrwałość. Ma też wysoką odporność na choroby podstawy źdźbła i można ją uprawiać także na bardziej suchych i kwaśnych stanowiskach.

Warto zdecydować się na nasz materiał siewny, dlatego że jęczmień i pszenica charakteryzują się wysokim i stabilnym poziomem plonowania oraz dobrze znoszą zmienne warunki pogodowe.

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy, służymy fachowym doradztwem przy wyborze produktów.

Kontakt

Kontakt Artur Barczak Gospodarstwo rolne

Artur Barczak Gospodarstwo rolne, Wybranowo

Opinie

Opinie o firmie

Średnia ocen

4.7
17 opinii
Opinie w Google

4.7/5

17 opinii

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w Serwisie opinie Użytkowników oraz zamieszczone przez WeNet w Serwisie opinie opublikowane w Portalach Zewnętrznych pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wynikającą z poniższych opinii.

Opinie użytkowników

Remigiusz Jagielski
Remigiusz Jagielski
Opinia z Google
5.0
12.09.2025
Dorota Barczak
Dorota Barczak
Opinia z Google
5.0
28.12.2024
Esko “Bocian”
Esko “Bocian”
Opinia z Google
5.0
27.09.2024
Sprawnie i bezproblemowo rozładunek i załadunek
GR Balcerak
GR Balcerak
Opinia z Google
5.0
26.09.2024
Zdecydowanie polecam! Materiał siewny bardzo dobrej jakości. Miła i fachowa obsługa
Dawid Klugowski
Dawid Klugowski
Opinia z Google
5.0
19.07.2024
Gospodarstwo prowadzone przez ludzi z pasją :) przyjemnie słucha się o tym co i jak robią.
Tomasz Makowski
Tomasz Makowski
Opinia z Google
5.0
03.11.2023
Materiał siewny najwyższej jakości. Bardzo fachowa i miła obsługa. Szczerze polecam
Sławomir Pawlak
Sławomir Pawlak
Opinia z Google
4.0
28.09.2023
Łukasz Dukat
Łukasz Dukat
Opinia z Google
5.0
18.09.2023
Materiał siewny zaprawiony porządnymi zaprawami i do tego pokryte całe nasiona a nie tylko czubki ziarniaków jak w większości central nasiennych
Adoslaw
Adoslaw
Opinia z Google
5.0
10.06.2023
Polecam B)
Juan Alonso Gomez
Juan Alonso Gomez
Opinia z Google
5.0
08.04.2023
I recently visited Barczak Seed Farm and I was really impressed with their operations. The Farm offers a wide range of high-quality seeds perfect for both professional and novice farming. Staff is really knowledgeable, efficient and helped me with any question I had during my visit, besides the Farm itself is beautifully maintained and pleasant. I highly recommend Barczak’s farm for your seed needs!
Dominik Szafraniec
Dominik Szafraniec
Opinia z Google
5.0
13.09.2022
Łukasz Piotrowski
Łukasz Piotrowski
Opinia z Google
5.0
05.04.2022
Waldek
Waldek
Opinia z Google
5.0
01.02.2022
Jak najbardziej na plus. Szybko i sprawnie załadowane zboże
Filip Strybel
Filip Strybel
Opinia z Google
5.0
30.08.2021
Przemas
Przemas
Opinia z Google
5.0
06.08.2021
Katarzyna Ozimińska
Katarzyna Ozimińska
Opinia z Google
5.0
05.12.2020
Jakub Nowak
Jakub Nowak
Opinia z Google
1.0
19.08.2020