Projektowanie i wykonawstwo reklam zewnętrznych
Projektowanie i wykonawstwo reklam zewnętrznych, Artkomp-Ideaart s.c., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472145949
Dodatkowe kontakty:

600 886 491

O firmie

Siedziba firmy Artkomp-Ideaart znajduje się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo, którego założycielami są Dorota Łoboz- Merta i Arkadiusz Merta powstało w 1991 roku. Od początku działalności firma zajmuje się usługami reklamowymi, które w miarę rozwoju są stale rozwijane i poszerzane. Dzięki temu jest w stanie wykonywać nawet najbardziej skomplikowane i nietypowe zlecenia dla klientów indywidualnych i różnego rodzaju podmiotów gospodarczych.

Oferta

To, że reklama jest dźwignią handlu wiadomo nie od dzisiaj, dlatego tak ważne jest profesjonalne podejście do kwestii informowania o działalności usługowej lub handlowej, a także o produkowanych artykułach. Gwarancję kompleksowego przygotowania reklamy mogą dać tylko najlepsi w swej branży, tacy jakich skupia firma Artkomp-Ideaart. Doświadczeni specjaliści zapewniają indywidualne podejście do każdego zlecenia i dostosowywanie rozwiązań reklamowych do oczekiwań klientów. Ponadto są one dostępne w konkurencyjnych cenach, a termin realizacji jest zawsze dotrzymywany. Podstawą działalności firmy jest projektowanie, produkcja i montaż reklam świetlnych i przestrzennych. Trójwymiarowe litery są widoczne już z daleka, a ich podświetlenie pozwala na naprawdę efektowne zaprezentowanie firmowego szyldu. Inne rozwiązanie oferowane klientom to oklejanie witryn sklepowych oraz samochodów. Zadrukowane reklamowymi treściami folie są starannie naklejane na samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe, a także na auta rajdowe i inne pojazdy.

Artkomp-Ideaart oferuje klientom również takie rozwiązania reklamowe jak:
  • stoiska targowe
  • banery reklamowe
  • tabliczki identyfikacyjne
  • rollbanery
  • nadruki na koszulkach
  • gadżety reklamowe
Te ostatnie to między innymi długopisy, kubki, spinacze i breloczki.

Klientom polecane są również wydruki firmowe w rodzaju ulotek, broszur, wizytówek oraz kartki i zaproszenia. Kartki dostępne są w wersjach na święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Nowy Rok oraz inne okazje.

Uzupełnieniem oferty reklamowej jest projektowanie stron internetowych i tworzenie przy pomocy frezarki CNC lub lasera rozmaitych konstrukcji reklamowych, np. szyldów.

Dodatkowym profilem działalności przedsiębiorstwa jest projektowanie ogrodów i wnętrz, z położeniem nacisku na estetykę i funkcjonalność oraz sprzedaż energooszczędnych paneli grzewczych na podczerwień.

Więcej informacji i zdjęć dokumentujących zrealizowane przez firmę Artkomp-Ideaart zamówienia znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Artkomp-Ideaart s.c.

Artkomp-Ideaart s.c., Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Artkomp-Ideaart s.c.