Wykonawstwo pomiarów geodezyjnych
Wykonawstwo pomiarów geodezyjnych, Artgeo Pracownia geodezyjna Artur Turski, Otmuchów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7531468260
REGON: 531652504
Rok założenia:
2004

O firmie

Pracownia geodezyjna Artgeo, prowadzona przez Artura Turskiego, jest zlokalizowana w Otmuchowie, w województwie opolskim. Od 2000 roku świadczymy profesjonalne usługi geodezyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Nasza kadra pracownicza specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług geodezyjnych. Korzystając z wieloletniej praktyki zawodowej, poznaliśmy oczekiwania Kontrahentów. Wychodzimy naprzeciw najtrudniejszym zadaniom, działamy kompetentnie i z zaangażowaniem wkładanym w każde zlecenie.

Zatrudnieni w pracowni geodezyjnej Artgeo geodeci posiadają niezbędne kwalifikacje, są niezwykle precyzyjni i rzetelni, co zdecydowanie przenosi się na duże zaufanie ze strony Klientów. Mimo licznych udanych realizacji pozostajemy wciąż bardzo wymagający dla siebie samych i regularnie sprawdzamy innowacje technologiczne pojawiające się w naszej branży, a także podnosimy swoje umiejętności. Pracujemy wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie dostarczonym nam przez cenionych producentów.

W skład świadczonych przez nas usług wchodzą m.in.:
  • pomiary geodezyjne,
  • podział działek,
  • mapy do celów projektowych,
  • wytyczenia granic,
  • rozgraniczenia,
  • wyznaczanie granic nieruchomości.
Ponadto stosujemy pomiary geodezyjne powykonawcze i uzupełniające. Co więcej, zobowiązujemy się do kontrolnych i okresowych pomiarów geodezyjnych w celu zmierzenia geometrii budynków czy też ich pionowości. Przed odbiorem obiektu zapewniamy skrupulatną inwentaryzację powykonawczą. Gwarantujemy, iż wszystkie zlecenia, jakich się podejmujemy, finalizowane są zgodnie z obowiązującymi przepisami administracyjnymi i wymogami. Naszym Klientom proponujemy również wykonywanie nietypowych prac geodezyjnych.

Ofertę kierujemy przede wszystkim do firm budowlanych i projektowych, a także do osób prywatnych.

Zapewniamy, iż prace wykonujemy zgodnie z umówionym wcześniej terminem. Przygotowaliśmy dla Państwa konkurencyjne rozwiązania cenowe.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu telefonicznego. Nasi pracownicy z pewnością odpowiednio doradzą i pozwolą rozwiać jakiekolwiek wątpliwości związane z usługami geodezyjnymi.

Zapraszamy do kontaktu z pracownią geodezyjną Artgeo.

Kontakt

Kontakt Artgeo Pracownia geodezyjna Artur Turski

Artgeo Pracownia geodezyjna Artur Turski, Otmuchów

Opinie (0)

Opinie o firmie Artgeo Pracownia geodezyjna Artur Turski