Solidne usługi architektoniczne
Solidne usługi architektoniczne, Arta Sp. z o.o, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7280008376
REGON: 470572123
Branża:

O firmie

Arta to firma architektoniczna, która swoją siedzibę ma w Łodzi. Na rynku działamy już ponad dwadzieścia pięć lat, bo od 1992 roku, przez co zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pomogło nam w nieustannym rozwoju. Przez czas działalności ugruntowaliśmy też swoją pozycję w branży.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest projektowanie budynków, między innymi użyteczności publicznej. Usługi świadczymy na najwyższym możliwym poziomie, na co pozwala nam wieloletnie doświadczenie w branży. Działamy na zlecenie zarówno Klientów indywidualnych, jak i firm czy jednostek prawnych.

Nasza oferta to przede wszystkim:
  • projektowanie budynków
  • renowacja obiektów
  • projektowanie wnętrz
  • rewaloryzacja zabytków
  • projektowanie mieszkań
Ponadto świadczymy usługi remontowe oraz zamieniamy elewację we wnętrzach historycznych. Co więcej, adaptujemy budynki wiekowe do nowych celów. Potrafimy także wykonywać projekty aranżacji wnętrz czy projektować domy jednorodzinne, jak i wielorodzinne.

Kadra pracownicza firmy Arta to wykwalifikowani ludzie, którzy pracują w branży od wielu lat. Korzystamy wyłącznie z najnowszego i najbardziej aktualnego oprogramowania oraz specjalistycznych narzędzi, które w znacznym stopniu ułatwiają nam pracę. Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy indywidualnie, z takim samym zaangażowaniem. Gwarantujemy terminową realizację zleceń, atrakcyjne ceny i przede wszystkim wysoką jakość.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu oraz zachęcamy do podjęcia współpracy z firmą Arta.

Artykuły

Dlaczego warto poddać adaptacji istniejący budynek
Dlaczego warto poddać adaptacji istniejący budynek
Szukasz odpowiedniego domu dla siebie domu lub planujesz budowę nowego? Dowiedz się, jakie zalety płyną z adaptacji istniejących budynków do nowych potrzeb.

Wideo

Kontakt

Kontakt Arta Sp. z o.o

Arta Sp. z o.o, Łódź

Opinie (5)

Opinie o firmie Arta Sp. z o.o

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Ewelinka
Ewelinka
5.0
31.07.2020
Dobra firma, kompleksowa obsługa, terminowa realizacja i co najważniejsze atrakcyjne ceny.
Norbert
Norbert
5.0
07.05.2020
Widać, że mają doświadczenie w branży. Doskonale znają swoją pracę i obowiązki oraz w pełni się z nich wywiązują.
Eljottt
Eljottt
5.0
31.03.2020
Solidne usługi architektoniczne. Wyborne projekty w niskich cenach.
Diana
Diana
5.0
19.01.2020
Solidna firma. Bardzo skrupulatnie tworzą projekty, które wydają się być dopięte na ostatni guzik i wszystko wygląda całkiem ładnie. Polecam.
Judyta
Judyta
4.0
26.11.2019
Polecam gorąco. Zamówiłam u nich projekt domu, z czym sprawnie się uwinęli. Cała praca wygląda solidnie i estetycznie oraz nie ma z nią żadnych problemów.