Przyjmujemy zlecenia na nietypowe prace geodezyjne
Przyjmujemy zlecenia na nietypowe prace geodezyjne, Art-Land Artur Łuka, Świdnik

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:30
Wt.
08:00 - 21:30
Śr.
08:00 - 21:30
Cz.
08:00 - 21:30
Pt.
08:00 - 21:30
Sb.
08:00 - 18:30
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7122424070
REGON: 060735025
Rok założenia:
2019

O firmie

Art-Land to firma, która powstała w 2011 roku i należy do Artura Łuki. Znajduje się w Świdniku, w województwie lubelskim. Nasz zespół składa się z doświadczonych i uprawnionych geodetów. Zajmujemy się wszelakimi usługami związanymi z pomiarami powierzchni i budowli w terenie. Oferujemy także usługi w zakresie architektury krajobrazu. Zapraszamy.

Oferta

Art-Land oferuje szeroki zakres usług geodezyjnych dla osób prywatnych oraz instytucji państwowych. Do prac geodezyjnych należy przede wszystkim tworzenie map do celów projektowych, wytyczenie przyłączy i budynków oraz pomiary nieruchomości.

Za nim rozpoczną Państwo budowę, należy wykonać pomiary niezbędne do przygotowania mapy oraz dokumentacji pozwalającej na rozpoczęcie inwestycji. Nasza kadra przygotowuje rzetelną i szczegółową mapę, która będzie zgodna ze stanem faktycznym danej nieruchomości.

Geodeta jest również niezbędny w przypadku podziałów nieruchomości rolnej, wznowienia granic nieruchomości, czy jej rozgraniczenia. Zajmujemy się pomiarami i odtworzeniem znaków granicznych, które zostały zniszczone lub przesunięte. Z tych usług korzystają Klienci, którzy planują ogrodzić działkę lub rozpocząć budowę.

Do naszych usług należy także tyczenie domów i niezbędnych przyłączy.

Wykonujemy także prace nietypowe. Oferujemy tyczenie boisk piłkarskich, pomiary mas ziemnych oraz badanie przemieszczeń budowli.

Dodatkowo zajmujemy się również projektowaniem zieleni. To bardzo ważna część naszej działalności. Za nami już wiele realizacji. Wśród naszych usług znajduje się:
  • projektowanie ogród prywatnych i przestrzeni publicznej,
  • projekty systemów nawadniających,
  • projekty techniczne i graficzne zagospodarowania terenów zieleni,
  • wykonawstwo projektów w terenie.
Na każdym etapie prac staramy się pomóc oraz doradzić. Zawsze spotykamy się z naszym Klientem, aby szczegółowo omówić jego wymagania.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Art-Land ze Świdnika.

Artykuły

Dobra mapa do celów projektowych, podstawą udanej inwestycji
Dobra mapa do celów projektowych, podstawą udanej inwestycji
Mapa pozwala na otrzymanie aktualnych informacji o terenie, na którym powstaje inwestycja. Mapa jest aktualna i zawiera dane ważne dla inwestora.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Art-Land Artur Łuka

Art-Land Artur Łuka, Świdnik

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Art-Land Artur Łuka

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Karol
Karol
5.0
13.09.2020
Stworzyli dla mnie przepiękny ogród, który spełnia moje oczekiwania. Zajęli się przygotowaniem projektu, pomiarami oraz wykonawstwem. Przygotowali podłoże i zaprojektowali systemy nawadniające. Kompleksowe usługi.
Oskar
Oskar
4.0
14.07.2020
Bardzo pomocni ludzie, którzy oprócz pomiarów pomogli mi również skompletować dokumenty w zakresie wznowienia granic. Razem udało nam się szybko załatwić sprawę.
Zosia
Zosia
5.0
29.05.2020
Znają się na swojej robocie. Niezwykle szybko udało im się ustalić znaki graniczne w mojej działce. Polecam ich w sytuacji rozgraniczenia nieruchomości.
Magdalena
Magdalena
5.0
08.03.2020
Jeżeli szukają Państwo kogoś sprawdzonego do wytyczenia budynków oraz przyłączy, to polecam Art- Land. Bardzo kompetentni geodeci, którzy bezbłędnie wykonali pomiary. Nie potrzebne były żadne poprawki. Kadra posługiwała się nowoczesnym sprzętem, który wskazywał jednocześnie wiele parametrów. Polecam.
Remigiusz
Remigiusz
5.0
25.01.2020
Firma Art-Land specjalizuje się w tworzeniu map do celów projektowych. Przygotowali dla nas szczegółowy plan nieruchomości. Mapa odzwierciedlała dosłownie każdy potrzebny szczegół do rozpoczęcia budowy. Była przejrzysta i stworzona według ustalonego terminu. Polecam.