Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 17:00
Wt.
07:00 - 17:00
Śr.
07:00 - 17:00
Cz.
07:00 - 17:00
Pt.
07:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 12:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9290093686
REGON: 970042415
KRS: 0000068312
Rok założenia:
2001

Polecane oferty

Posiadamy ponad dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji różnego rodzaju bram i ogrodzeń. Przez t...
Zajmujemy się produkcją elementów ze stali oraz z aluminium. Do wytwarzania naszych produktów wykor...
Lubsko, Przemysłowa 29 B lok. 3
Jesteśmy producentem bram i ogrodzeń. Naszym znakiem rozpoznawczym jest profesjonalizm. Do każdego ...
W rękach wprawnych rzemieślników z firmy Iron Mann metal zamienia się w wyjątkowe elementy i konstr...

O firmie

Siedziba firmy Arsmet znajduje się w Zielonej Górze. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji ogrodzeń, ale zajmuje się również innymi usługami. Działa na rynku od 1992 roku i przez cały ten czas reaguje na zmieniające się oczekiwania klientów, wprowadzając do oferty coraz to nowe rozwiązania.

Oferta

Jeśli szukają Państwo najlepszych rozwiązań ogrodzeniowych to oferta firmy Arsmet jest doskonałym wyborem. Spółka od wielu lat produkuje ogrodzenia przeznaczone do zabezpieczenia domów, firm, terenów zielonych i wszystkich innych miejsc wymagających odgrodzenia. Produkty znajdujące się w ofercie powstają z najlepszych jakościowo materiałów, łączonych w wytrzymałe konstrukcje przez wykwalifikowanych pracowników. Firma produkuje między innymi ogrodzenia idealnie pasujące do eksponowanych miejsc, np. frontów budynków mieszkalnych. Wykonane z kutego metalu i pięknie wykończone są prawdziwą ozdobą i obiektem zazdrości sąsiadów.

Spółka Arsmet wytwarza również takie konstrukcje jak:
  • panele ogrodzeniowe
  • siatka leśna
  • siatka ogrodzeniowa
  • bramy wjazdowe
  • bramy przesuwane
  • furtki
Siatka ogrodzeniowa to bardzo uniwersalny materiał. Nie tylko służy do budowy ogrodzeń, ale również można ją zastosować do przygotowania kojców dla psów, osłon śmietników i wielu innych obiektów. Elementy metalowe ogrodzeń siatkowych i innych mogą być pokryte odpowiedniej grubości powłoką farby w dowolnym kolorze. Malarnia posiada osprzęt umożliwiający szybkie i precyzyjne realizowanie zleceń. Firma dysponuje również akcesoriami do siatek takimi jak obejmy, wysięgniki, druty i śruby oraz wynajmuje ogrodzenia tymczasowe. Można je między innymi stosować do ogradzania placów budowy.

Ponadto Arsmet prowadzi sprzedaż materiałów opałowych. W ofercie znajduje się węgiel oraz drewno. W przypadku węgla jest to przede wszystkim węgiel kamienny luzem i w workach, taki jak orzech, kostka i miał. Klienci mogą również zakupić węgiel brunatny. Drewno dostępne w ofercie to dębina, brzoza i akacja.

Więcej informacji związanych z działalnością firmy Arsmet otrzymają Państwo pod podanym numerem telefonu lub znajdą na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Arsmet Sp. z o.o.

Arsmet Sp. z o.o., Zielona Góra

Słowa kluczowe

Opinie (4)

Opinie o firmie Arsmet Sp. z o.o.

Średnia ocen

3.0

Opinie użytkowników

Dorota L.
Dorota L.
5.0
04.02.2016
Ciekawa oferta, profesjonalne i usługi na najwyższym poziomie. Polecam
Niezadowolony klient
Niezadowolony klient
1.0
31.10.2018
OGÓLNIE JEDEN WIELKI CYRK.
Klient niezadowolony
Klient niezadowolony
1.0
21.12.2016
ceny wysokie , umowy podpisane nie obowiązują , jest dręczenie klienta, zlecenia są bardzo źle wykonywane , siatka źle naciągnięta co powoduje ,że zwierzyna bez przeszkód demoluje ogrodzenie nie polecam firmy Arsmet sp z o.o. z Zielonej Góry , ul Stary Kisielin - Pionierów Lubuskich 48 .
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
17.05.2016
wyroby bardzo dobre jakościowo, ceny przystępne i kompetentna obsługa klienta.polecam