Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7160012599
REGON: 430224637
Rok założenia:
1991

O firmie

Siedziba firmy Arris Computerr zlokalizowana jest w Puławach, na terenie województwa lubelskiego. Specjalizujemy się w oprogramowaniach komputerowych. Działalność w branży prowadzimy nieustannie od 1991 roku. Mamy bogate doświadczenie, które przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Osobą decyzyjną i zarządzającą jest Tomasz Stolarek.

Oferta

Głównym przedmiotem działalności firmy Arris Computerr jest sprzedaż oprogramowań komputerowych, które tworzymy dla firm. W naszym asortymencie można także znaleźć wysokiej jakości sprzęt komputerowy. Do zakresu świadczonych przez nas usług należy serwisowanie sprzętu biurowego, a także komputerów. Prowadzimy sprzedaż kas fiskalnych oraz drukarek. Dysponujemy również tonerami.

Każda naprawa komputerów i sprzętu biurowego wykonywana jest przez przeszkolonych specjalistów posiadających odpowiednie uprawnienia. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Służymy fachowym doradztwem podczas wyboru sprzętu. Zapewniamy pełen profesjonalizm.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo szczegółowe informacje, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Zapraszamy do współpracy z firmą Arris Computerr.

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie znajdą Państwo sprzęt oraz oprogramowanie firm Intel, Dell, Xerox, Windows, Publisher oraz Windows Server, a także Ever Pover System i Alsen.pl.

Kontakt

Kontakt Arris Computerr, Stolarek Tomasz Oprogramowanie komputerowe dla firm

Arris Computerr, Stolarek Tomasz Oprogramowanie komputerowe dla firm, Puławy

Opinie (0)

Opinie o firmie Arris Computerr, Stolarek Tomasz Oprogramowanie komputerowe dla firm