Szeroki asortyment produktów dla instalatorów
Szeroki asortyment produktów dla instalatorów, Arpo Hurtownia armatury hydraulicznej i gazowej, Szczecin

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8510204817
REGON: 811108540
Rok założenia:
1992
Branża:

O firmie

Siedziba naszej hurtowni - Arpo - znajduje się w Szczecinie. Możemy Państwu zaproponować duży wybór armatury hydraulicznej oraz gazowej. Gwarantujemy produkty najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach. Klientom zapewniamy fachowe doradztwo oraz kompleksową obsługę. Naszym pzedsiębiorstwem zarządzają Jerzy i Mariusz Rzechuła oraz Anna Wasiulewska.

Zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą.

Oferta

Posiadamy bogate doświadczenie w branży, które bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą różnych elementów armatury przemysłowej oraz gazowej, a także wodnej. Zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników, którzy służą specjalistycznym doradztwem przy wyborze odpowiedniej do Państwa oczekiwań armatury sanitarnej. Proponujemy zakup sprawdzonych produktów o wysokiej jakości.

W naszej ofercie znajdują się jedynie akcesoria produkcji znanych i renomowanych firm. Polecamy między innymi duży wybór rur oraz zaworów kulowych kołnierzowych i gwintowych wykorzystywanych zarówno do instalacji gazowych, jak i wodnych. Ponadto w sprzedaży posiadamy bogaty asortyment kształtek elektrooporowych oraz pomp do ścieków bądź czystej wody, a także pomp ogrodowych.

Nasz asortyment dodatkowo obejmuje:
  • zawory wodne
  • zawory gazowe
  • materiały budowlane
  • piece gazowe
  • pompy chłodnicze
  • manometry
  • hydranty
  • kotły
Nieustannie się rozwijamy i poszerzamy dostępny w naszej hurtowni katalog produktów, aby móc sprostać indywidualnym potrzebom naszych klientów. Od lat prowadzimy owocną współpracę z firmą ANA. Wzajemnie uzupełniamy nasz asortyment. Oferta obu hurtowni jest skierowana zarówno do profesjonalnych instalatorów, jak i do klientów indywidualnych.

Zachęcamy do kontaktu. Prowadzimy również stronę internetową, na której znajdą Państwo wiele dodatkowych informacji dotyczących oferty.

Marki i specjalizacje

Polecamy produkty od następujących producentów: Wilo, LFP, Grundfos, Kotlospaw oraz Defro.

Kontakt

Kontakt Arpo Hurtownia armatury hydraulicznej i gazowej

Arpo Hurtownia armatury hydraulicznej i gazowej, Szczecin

Opinie (1)

Opinie o firmie Arpo Hurtownia armatury hydraulicznej i gazowej

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
06.01.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca