Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6422655212
Rok założenia:
2000

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Tomaszów Mazowiecki, Krzyżowa 1
Kameralna to najlepsze miejsce na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. Dysponujemy salą o powie...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej firmy "Arka s.c. Dom przyjęć okolicznościowych. Wawoczny H., Szaboń K." w rejestrze gospodarczym to: 6422655212.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Jankowice w województwie śląskim. Rok w którym firma rozpoczęła działalność na rynku to: 2000. Przedsiębiorstwo znajduje się na Rybnicka 40a. Korespondencyjny kod pocztowy to: 44-264 Jankowice. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 50.04368N, 18.54578E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: arkajankowice@gmail.com. "Arka s.c. Dom przyjęć okolicznościowych. Wawoczny H., Szaboń K." to firma działająca w branży Organizacja przyjęć.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 32 430 40 58 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Arka s.c. Dom przyjęć okolicznościowych. Wawoczny H., Szaboń K.

Arka s.c. Dom przyjęć okolicznościowych. Wawoczny H., Szaboń K., Jankowice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Arka s.c. Dom przyjęć okolicznościowych. Wawoczny H., Szaboń K.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.