Wspieramy seniorów i zapewniamy im całodobową opiekę
Wspieramy seniorów i zapewniamy im całodobową opiekę, Ariadna. Pielęgniarski Dom Opieki, Milanówek

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5222114072
Branża:

O firmie

Miejscem, w którym znajduje się nasz pielęgniarski dom opieki Ariadna, jest Milanówek, w powiecie grodziskim, w województwie mazowieckim. Właścicielem ośrodka jest Adrian Marczyński. Naszą działalność z powodzeniem kontynuujemy nieprzerwanie od 1996 roku zapewniając profesjonalną opiekę nad starszymi osobami.

Oferta

Prowadzony przez nas dom opieki Ariadna znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko Warszawy. Dysponujemy dużym ogrodem i tarasem, dzięki czemu nasi podopieczni mogą spacerować na świeżym powietrzu bez ograniczeń. Do naszego ośrodka bez problemu można dojechać Warszawską Koleją Dojazdową, co ułatwi częste odwiedziny rodzin o dowolnej porze dnia. Pomagamy osobom zmagającym się z rozmaitymi schorzeniami wieku podeszłego. Opiekę medyczną i rehabilitację zawsze dostosowujemy do indywidualnych wymagań każdego pensjonariusza.

Naszym Pacjentom zapewniamy całodobową opiekę pielęgniarską. Dodatkowo oferujemy regularne wizyty lekarza internisty, interweniującego również w nagłych przypadkach. Gwarantujemy wsparcie psychologiczne. W naszym ośrodku mogą Państwo liczyć na pełną swobodę w gospodarowaniu czasem (poza posiłkami). Wszystkie pokoje wyposażyliśmy w telewizory oraz radia. Posiadamy salę telewizyjną z kominkiem, w której organizujemy ważne uroczystości. Priorytetem jest dla nas dobre samopoczucie osób starszych, dlatego stale udoskonalamy jakość świadczonych przez nas usług.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej placówki.

Kontakt

Kontakt Ariadna. Pielęgniarski Dom Opieki

Ariadna. Pielęgniarski Dom Opieki, Milanówek

Opinie (2)

Opinie o firmie Ariadna. Pielęgniarski Dom Opieki

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
17.10.2014
Bardzo polecam! Moja ciocia spędziła tam kilka miesięcy. Właściciele pogodni, uśmiechnięci i bardzo życzliwi mieszkańcom domu. Drobne niedociągnięcia nie przysłaniają ogólnego pozytywnego wrażenia.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
03.09.2014
Najlepszy dom opieki pielęgniarskiej w okolicy, znakomite podejście do osób starszych!!!