Czynności prewencyjne na najwyższym poziomie
Czynności prewencyjne na najwyższym poziomie, Argus Ochrona mienia Agencja ochrony, Kutno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7751083929
REGON: 610241504
Rok założenia:
1990

O firmie

Agencja ochrony Argus powstała w 1990 roku. Siedziba zlokalizowana jest w Kutnie, na terenie województwa łódzkiego. Firmą zarządza Sylwia Sawicka-Passendorfer.

Certyfikaty i dyplomy

Posiadamy status Specjalnej Uzbrojonej Formacji Ochronnej

Oferta

Od początku istnienia naszej agencji ochroniarskiej Argus dążymy do perfekcji. Posiadamy 30-letnie doświadczenie w branży, dzięki czemu zaufało nam wielu klientów. Z naszych usług korzystają zarówno osoby prywatne, jak i właściciele przedsiębiorstw. Do naszych zadań należy:
  • monitoring,
  • działania prewencyjne,
  • monitorowanie alarmów,
  • indywidualny system ochrony,
  • techniczne środki zabezpieczeń,
  • monitoring domów,
  • monitoring mieszkań,
  • ochrona mienia,
  • systemy telewizji dozorowej.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i umiejętności potwierdzone licznymi certyfikatami. Stawiamy tylko na sprawdzonych pracowników, którzy znają się na wykonywaniu zadań w zakresie branży ochroniarskiej.

Oferujemy fizyczną ochronę stacjonarną obiektów, a także patrole strefy zewnętrznej obiektu ochranianego. W tym zakresie kilka razy na dobę wykonujemy oznakowanie terenu chronionego. Z naszych usług korzystają wielohektarowe jednostki produkcyjne z intensywnym ruchem pieszym i kołowym, banki, budowy, jednostki administracji publicznej i muzea. Specjalizujemy się też w montażu systemów alarmowych, między innymi monitoringu.

Wyszkoleni operatorzy reagują na krytyczne alarmy, identyfikują zagrożenia. Postępujemy zawsze zgodnie z procedurami. Po otrzymaniu polecenia podjęcia interwencji pojawiamy się bardzo szybko pod wskazanym adresem. Dodatkowo świadczymy usługi związane z transportem i ochroną wartości pieniężnych. Dokładamy wszelkich starań, by zawsze znaleźć optymalne rozwiązanie, gdyż zależy nam na Państwa zadowoleniu i bezpieczeństwie. Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm. Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Argus w Kutnie.

Kontakt

Kontakt Argus Ochrona mienia Agencja ochrony

Argus Ochrona mienia Agencja ochrony, Kutno

Opinie (0)

Opinie o firmie Argus Ochrona mienia Agencja ochrony