Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6312200321
REGON: 276925681
KRS: 0000089907
Rok założenia:
1989

O firmie

Biura rachunkowe, Argentarius Sp. z o.o., Gliwice Nasze biuro Argentarius specjalizuje się w prowadzeniu pełnej obsługi księgowej. Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak np. szkolenia BHP pracowników. Biuro rachunkowe znajduje się w Gliwicach w województwie śląskim.

Oferta

Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz podatków. Dzięki nam unikniecie Państwo tworzenia dodatkowych miejsc pracy związanych z rachunkowością, wszystkim się zajmiemy. Dysponujemy państwowymi uprawnieniami na wykonywanie usług oraz ubezpieczeniem OC w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Czym zajmuje się biuro rachunkowe Argentarius?

Biuro rachunkowe Argentarius świadczy usługi w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy ewidencje ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencje środków trwałych, ewidencję wyposażenia oraz VAT, a także inne ewidencje wymagane przepisami. Zajmiemy się rejestracją podmiotów gospodarczych w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Sporządzamy:
  • sprawozdania statystyczne,
  • sprawozdania finansowe,
  • deklaracje podatkowe,
  • raporty,
  • instrukcje.
Dodatkowo oferujemy opracowywanie zakładowego planu kont oraz zasad polityki rachunkowości. Zapewniamy naszą pomoc w zakresie redagowania podań, pomożemy także odzyskać należności od dłużników. Uzupełnienie naszej oferty stanowi doradztwo dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej, pomożemy także w założeniu własnej działalności i wszelkich formalnościach z tym związanych.

Jakie usługi w zakresie kadr i płac oferuje biuro Argentarius w Gliwicach?

W ramach obsługi kadr i płac oferujemy Państwu pełną obsługę umów zleconych i o dzieło. Zajmujemy się ewidencjami pracowniczymi, prowadzimy akta osobowe pracowników, przygotujemy też kartoteki wynagrodzeń pracowników.

Przygotujemy dla Państwa:
  • listy płac,
  • raporty RMUA,
  • deklaracje podatkowe PIT,
  • deklaracje ZUS,
  • dokumentacje dla pracowników.
Dodatkowo zapewniamy opracowywanie regulaminów pracy i wynagradzania. Zajmiemy się wszelkimi dodatkowymi ewidencjami, proponujemy też szkolenia BHP pracowników.

Zawsze kierujemy się etykietą zawodową, tajemnicą informacji i rzetelnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Artykuły

Podatek dochodowy, VAT i co jeszcze? Jakie podatki płaci firma?
Podatek dochodowy, VAT i co jeszcze? Jakie podatki płaci firma?
Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z koniecznością płacenia dodatkowych podatków. O ich wysokości decyduje głównie wybrana forma opodatkowania.
Czym jest zakładowy plan kont i jak go prowadzić?
Czym jest zakładowy plan kont i jak go prowadzić?
Zakładowy plan kont to niezbędne narzędzie służące dokumentowaniu operacji finansowych firmy. Dowiedz się, co powinien zawierać i jak go poprawnie prowadzić.
Jakie sprawozdania statystyczne należy składać co miesiąc?
Jakie sprawozdania statystyczne należy składać co miesiąc?
Wszystkie podmioty gospodarcze w Polsce zobowiązane są do sporządzania sprawozdań statystycznych. Duża część z nich musi być składana do GUS co miesiąc.
Argentarius – trzydzieści lat doświadczenia w obsłudze księgowości
Argentarius – trzydzieści lat doświadczenia w obsłudze księgowości
Argentarius to biuro rachunkowe z trzydziestoletnim doświadczeniem. Jego usługi obejmują kompleksową obsługę księgową, podatkową, a także kadr oraz płac.
Czym jest ewidencja środków trwałych i jak ją prowadzić?
Czym jest ewidencja środków trwałych i jak ją prowadzić?
Prowadzenie ewidencji środków trwałych obowiązuje wszystkie podmioty gospodarcze prowadzące księgę przychodów i rozchodów. Co powinno się w niej znaleźć?
Kiedy warto wybrać ryczałt ewidencjonowany?
Kiedy warto wybrać ryczałt ewidencjonowany?
Jedną z form rozliczania podatku dochodowego jest ryczałt ewidencjonowany. Dowiedz się, kto może z niej korzystać oraz na jakich zasadach oblicza się podatek.

Wideo

Kontakt

Kontakt Argentarius Sp. z o.o.

Argentarius Sp. z o.o., Gliwice

Opinie (10)

Opinie o firmie Argentarius Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Magdalena
Magdalena
5.0
04.11.2020
Regularnie sporządzają mi wszystkie deklaracje, sprawozdania czy inne dokumenty, zawsze w pełni fachowo.
Ula
Ula
5.0
19.09.2020
Zdecydowanie godne polecenia usługi księgowe!
Krzysztof
Krzysztof
5.0
13.07.2020
Polecam, pomogli mi w wyprowadzeniu zaległości, bez nich nie dałbym rady.
Tomek
Tomek
5.0
09.05.2020
Bardzo dobre doradztwo we wszystkich sprawach związanych z podatkami. Polecam!
Alicja
Alicja
4.0
09.03.2020
Sam nie mam już czasu zajmować się sprawami kadrowo-płacowymi, więc zlecam to im. Dzięki temu wszystko mam pięknie dopilnowane.
Michał
Michał
5.0
05.01.2020
Polecam, jeśli ktoś szuka dobrego biura rachunkowego to lepiej trafić nie można - rzetelni i terminowi specjaliści.
Jolka
Jolka
5.0
09.11.2019
Godne polecenia usługi w zakresie rachunkowości.
Kazik
Kazik
5.0
28.09.2019
Współpracowałem już z wieloma różnymi biurami księgowości, ale oni są zdecydowanie najlepsi. Wszystko zawsze przygotowane na czas, zawsze mogę zwrócić się o radę, zapewniają też reprezentację przed US. Rewelacja.
Janusz
Janusz
5.0
04.07.2019
Prowadzą wszelkie ewidencje w mojej firmie, przestrzegają terminów, nigdy nie zdarzyły się żadne nieprawidłowości. Zdecydowanie mogę polecić.
Ola
Ola
5.0
26.05.2019
Współpraca z nimi zaczęła się, kiedy potrzebowałam kogoś kto pomoże mi w założeniu firmy. Oni zadbali o wszelkie formalności, dzięki czemu całość przebiegła bardzo sprawnie. Teraz zajmują się prowadzeniem księgowości i spraw kadrowych oraz płacowych. Polecam z całego serca!