Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6312200321
REGON: 276925681
KRS: 0000089907
Rok założenia:
1989

O firmie

Biura rachunkowe, Argentarius Sp. z o.o., Gliwice Nasze biuro Argentarius specjalizuje się w prowadzeniu pełnej obsługi księgowej. Oferujemy również usługi dodatkowe, takie jak np. szkolenia BHP pracowników. Biuro rachunkowe znajduje się w Gliwicach w województwie śląskim.

Oferta

Zajmujemy się kompleksową obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie księgowości, kadr i płac oraz podatków. Dzięki nam unikniecie Państwo tworzenia dodatkowych miejsc pracy związanych z rachunkowością, wszystkim się zajmiemy. Dysponujemy państwowymi uprawnieniami na wykonywanie usług oraz ubezpieczeniem OC w towarzystwie ubezpieczeniowym.

Czym zajmuje się biuro rachunkowe Argentarius?

Biuro rachunkowe Argentarius świadczy usługi w zakresie księgowości oraz kadr i płac. Zajmiemy się prowadzeniem ksiąg rachunkowych i podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów. Prowadzimy ewidencje ryczałtu ewidencjonowanego, ewidencje środków trwałych, ewidencję wyposażenia oraz VAT, a także inne ewidencje wymagane przepisami. Zajmiemy się rejestracją podmiotów gospodarczych w Urzędzie Skarbowym oraz Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych.

Sporządzamy:
  • sprawozdania statystyczne,
  • sprawozdania finansowe,
  • deklaracje podatkowe,
  • raporty,
  • instrukcje.
Dodatkowo oferujemy opracowywanie zakładowego planu kont oraz zasad polityki rachunkowości. Zapewniamy naszą pomoc w zakresie redagowania podań, pomożemy także odzyskać należności od dłużników. Uzupełnienie naszej oferty stanowi doradztwo dotyczące prowadzonej działalności gospodarczej, pomożemy także w założeniu własnej działalności i wszelkich formalnościach z tym związanych.

Jakie usługi w zakresie kadr i płac oferuje biuro Argentarius w Gliwicach?

W ramach obsługi kadr i płac oferujemy Państwu pełną obsługę umów zleconych i o dzieło. Zajmujemy się ewidencjami pracowniczymi, prowadzimy akta osobowe pracowników, przygotujemy też kartoteki wynagrodzeń pracowników.

Przygotujemy dla Państwa:
  • listy płac,
  • raporty RMUA,
  • deklaracje podatkowe PIT,
  • deklaracje ZUS,
  • dokumentacje dla pracowników.
Dodatkowo zapewniamy opracowywanie regulaminów pracy i wynagradzania. Zajmiemy się wszelkimi dodatkowymi ewidencjami, proponujemy też szkolenia BHP pracowników.

Zawsze kierujemy się etykietą zawodową, tajemnicą informacji i rzetelnym podejściem do wykonywanych obowiązków. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Kontakt

Kontakt Argentarius Sp. z o.o.

Argentarius Sp. z o.o., Gliwice

Opinie (0)

Opinie o firmie Argentarius Sp. z o.o.