Kompleksowe usługi projektowe
Kompleksowe usługi projektowe, Archi Bia Pracownia Projektowa, Białystok

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5431955930
Rok założenia:
2008
Branża:
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Pracownia Archi Bia znajduje się w Białymstoku. Firma Wojciecha Kadłubowskiego specjalizuje się w usługach projektowych. Jej właściciel od 2014 roku posiada uprawnienia budowlane o specjalności architektonicznej, nr 19/PDOKK/2014. Ponadto jest członkiem Podlaskiej Okręgowej Izby Architektów.

Oferta

Projektowanie to dziedzina, w której należy stosować się do prawa budowlanego, a to doskonale potrafi właściciel firmy Archi Bia. Biuro zgodnie z ustalonymi przepisami projektuje rozmaite budynki mieszkalne, użytkowe i przemysłowe. Zapewnia indywidualne podejście do każdego zlecenia, dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny. Projekty składają się z koncepcji, planów budowlanych i wykonawczych. Klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i pomoc na każdym etapie inwestycji. Kompleksowa oferta biura architektonicznego obejmuje:
  • projektowanie domów
  • projektowanie budynków wielorodzinnych
  • projektowanie hal
  • projektowanie magazynów
  • projektowanie budynków biurowych
  • projektowanie budynków użyteczności publicznej
  • projektowanie obiektów handlowych
  • projekty zagospodarowania terenu
Projekty to skomplikowane plany składające się z rzutów obecnych i planowanych obiektów, instalacji podziemnych, pasów zieleni, dróg i innych elementów. Pracownia Archi Bia wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zajmuje się również sporządzaniem dokumentów budowlanych. Pomoc związana jest z przygotowaniem pozwoleń na budowę, sporządzaniem opisu projektu budowlanego, prowadzeniem dzienników budowy i operatów geodezyjnych. Inne dokumenty, którymi zajmuje się pracownia to książki obmiarów i protokoły odbiorów częściowych i końcowych. Dodatkowo na zlecenie klientów wykonywane są inwentaryzacje budowlane, czyli szkice techniczne. Składają się one m. in. z rzutów kondygnacji i pomieszczeń, przekrojów i dokumentacji fotograficznej.

Oferta biura Archi Bia jest bardzo rozwinięta, dlatego, by dowiedzieć się więcej najlepiej zadzwonić lub wejść na stronę internetową.

Kontakt

Kontakt Archi Bia Pracownia Projektowa

Archi Bia Pracownia Projektowa, Białystok

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Archi Bia Pracownia Projektowa