Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji
Zapewniamy kompleksową obsługę geodezyjną inwestycji, ARC-Studio Geodezja, Tczew

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5932182775

O firmie

Przedsiębiorstwo ARC-Studio Geodezja ma swoją siedzibę w Tczewie, w województwie pomorskim. Działamy na rynku już od 2005 roku. Właścicielem firmy jest Łukasz Huszczo.

Oferta

Specjalizujemy się w świadczeniu usług w zakresie geodezji. Zajmujemy się także sporządzaniem map do celów projektowych. Dokonujemy zmian w ewidencji budynków oraz gruntów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, który umożliwia nam przeprowadzanie dokładnych pomiarów i precyzyjną realizację zleceń. Zatrudniani przez nas pracownicy posiadają uprawnienia z zakresu I, II, III oraz IV.

Zapewniamy kompleksową obsługę budowy na zlecenie inwestorów indywidualnych. Wykonujemy:
  • pomiary powykonawcze przyłączy,
  • pomiary powykonawcze budynków,
  • pomiary powykonawcze zagospodarowania terenu,
  • tyczenie przyłączy,
  • tyczenie obiektów budowlanych w terenie.
Oferujemy geodezyjną obsługę inwestycji. Zajmujemy się obsługą budowy dróg, obiektów hydro-inżynieryjnych oraz budownictwa przemysłowego i mieszkaniowego. Przeprowadzamy tyczenie oraz pomiary powykonawcze w zakresie sieci uzbrojenia terenu. Sporządzamy pomiary pomieszczeń oraz odkształceń, a także obliczenia mas ziemnych, które wykonujemy przy pomocy metody 3D. Zajmiemy się też przeprowadzeniem pomiarów pionowości budowli wysmukłych oraz szybów windowych.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy nasze fachowe doradztwo. Zapraszamy do skorzystania z usług firmy ARC-Studio Geodezja w Tczewie.

Kontakt

Kontakt ARC-Studio Geodezja

ARC-Studio Geodezja, Tczew

Opinie (0)

Opinie o firmie ARC-Studio Geodezja