Projektowanie instalacji sanitarnych, grzewczych oraz usługi powiązane.
Projektowanie instalacji sanitarnych, grzewczych oraz usługi powiązane., Aquaproject Szymon Niedzielski, Częstochowa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5732278186
REGON: 152071522
Rok założenia:
2002
Branża:

O firmie

Aquaprojekt to firma zlokalizowana w Częstochowie, na obszarze województwa śląskiego. Specjalizujemy się w projektowaniu instalacji różnego rodzaju. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Szymon Niedzielski.

Oferta

Prowadzone przez nas biuro projektowe to profesjonalne projektowanie instalacji sanitarnych oraz grzewczych. Zajmujemy się również innymi usługami ściśle powiązanymi z wykonywanymi przez nas projektami.

Jesteśmy obecni w branży już od ponad siedemnastu lat. Zdobyte w tym czasie doświadczenie oraz zaufanie wielu zadowolonych klientów pozwalają nam na zapewnienie o najwyższej jakości wszystkich świadczonych przez nas usług.

Projektujemy następujące rodzaje instalacji:
  • instalacje gazowe,
  • przyłącza wodociągowe,
  • instalacje kanalizacyjne,
  • przyłącza gazowe,
  • przyłącza kanalizacyjne.
Oprócz tego wykonujemy projekty wentylacji mechanicznej oraz instalacji centralnego ogrzewania. Projektujemy profesjonalne kotłownie oraz oczyszczalnie ścieków. Dodatkowo zajmujemy się adaptacją projektów typowych w zakresie branży sanitarnej.

Dodatkowo świadczymy szereg usług związanych z koordynacją wykonawstwa instalacji. Koordynujemy prace przy przyłączach wodociągowych, kanalizacyjnych oraz gazowych. Tworzymy mapy do celów projektowych oraz podejmujemy się obowiązków kierownika robót lub budowy.

Zatrudnieni przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra inżynierska, która poprzez swoje doświadczenie oraz obszerną wiedzę jest w stanie wykonać każdy projekt na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do kontaktu.

Artykuły

Dlaczego ważny jest dobry projekt instalacji w domu?
Dlaczego ważny jest dobry projekt instalacji w domu?
Właściwe wykonanie instalacji gazowej czy też kanalizacyjnej ma duży wpływ na komfort użytkowania, dlatego powinna być wykonana przez profesjonalną firmę

Wideo

Kontakt

Kontakt Aquaproject Szymon Niedzielski

Aquaproject Szymon Niedzielski, Częstochowa

Słowa kluczowe

Opinie (10)

Opinie o firmie Aquaproject Szymon Niedzielski

Średnia ocen

4.7

Opinie użytkowników

Jędrzej
Jędrzej
4.0
08.01.2021
Korzystamy z ich usług regularnie już od ponad pięciu lat. Już wtedy byli bardzo profesjonalni, ale po ostatniej realizacji muszę przyznać, że przerośli moje oczekiwania. Naprawdę warto ich zatrudnić!
Maks
Maks
5.0
30.11.2020
Zleciliśmy im zaprojektowanie i późniejsze koordynowanie wykonania przyłączy gazowych i kanalizacyjnych. Oceniam ich na 120%!
Fabian
Fabian
4.0
10.09.2020
Jeśli chodzi o projektowanie instalacji to dla mnie Aquaproject wygrywa. Korzystałem z różnych biur tego typu, ale dopiero gdy trafiłem do nich zrozumiałem co znaczy pełen profesjonalizm.
Igor
Igor
5.0
06.07.2020
Proponują niezwykle atrakcyjne ceny za wszystkie swoje usługi.
Janek
Janek
5.0
06.05.2020
Znajomy dał mi na nich namiary jak szukałem porządnych inżynierów projektowych. Nie pomylił się.
Sebastian
Sebastian
5.0
15.03.2020
Aquaproject to bez wątpienia najlepsze biuro projektowe w okolicy jeśli chodzi o instalacje centralnego ogrzewania oraz kanalizacyjne. Nikt nie umie tak wykorzystać konstrukcji budynków jak oni.
Hubert
Hubert
5.0
01.01.2020
Muszę przyznać, że jestem pod ogromnym wrażeniem ich projektów. Nasz budynek jest bardzo specyficzny i nikt wcześniej nie chciał się tego podjąć. Polecam z pełnym przekonaniem!
Grzegorz
Grzegorz
4.0
27.11.2019
Jestem bardzo zadowolony z ich usług. Praca wykonana niezwykle szybko, z pomysłem i bardzo precyzyjnie.
Kazik
Kazik
5.0
03.09.2019
Trafiłem na ich ofertę zupełnym przypadkiem, ale to był strzał w dziesiątkę! Zaprojektowali dla nas bardzo skuteczną i precyzyjną instalacje. Polecam!
Bartosz
Bartosz
5.0
03.07.2019
Firma naprawdę godna polecenia. Ich projekty instalacji gazowej i kanalizacyjnej w naszym budynku to bez wątpienia najlepsza tego typu realizacja, a widziałem ich już dosyć sporo.