Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9462667186
REGON: 36654122900000
KRS: 0000663070
Branża:

Polecane oferty

Firma Colt International zapewnia kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji inwestycji od pro...
Wola Mrokowska, al. Krakowska 10
Jakość produktów firmy Alnor została potwierdzona przez niezależne jednostki badawcze. Mają certyfi...
Żerkowice, Pod Sosną 65
Działamy w branży od 2000 roku, realizując zlecenia od klientów indywidualnych oraz firm. Zakres na...
Łódź, Wróblewskiego 16/18
Szeroka wiedza techniczna i wysokie kwalifikacje pomagają nam skutecznie rozwiązywać problemy dotyc...

O firmie

Naszą firmę Aqua Tech znajdą Państwo w Lublinie. Działalność na rynku prowadzimy od 2009 roku, oferując fachową realizację nowoczesnych systemów grzewczych i wentylacyjnych. Bogate doświadczenie oraz zaplecze sprzętowe pozwalają nam sprawnie wykonywać wszystkie prace.

Oferta

Jesteśmy doświadczonymi specjalistami w zakresie niezawodnych instalacji grzewczych i wentylacyjnych. W odpowiedzi na zapotrzebowanie zgłaszane przez Klientów zajmujemy się montażem oraz serwisem wyżej wymienionych systemów, a także fachowym doradztwem przy wyborze odpowiednich rozwiązań. Tworzymy nowoczesne systemy dopasowane do indywidualnych wymagań.

Dokonujemy montażu instalacji grzewczych we wszelkiego rodzaju obiektach, począwszy od domów, poprzez budynki gospodarcze, a skończywszy na magazynach. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do wykonywania precyzyjnych odwiertów geotermalnych. Podejmujemy się wiercenia i uzbrajania studni głębinowych. Oferujemy także wykonawstwo instalacji wodno-kanalizacyjnych w oparciu o armaturę i materiały wiodących producentów. Nasi pracownicy dobiorą urządzenia zgodnie z potrzebami zleceniodawcy.

Oferta obejmuje również usługi projektowania, montażu i serwisu wentylacji, w tym wentylacji mechanicznej. Zapewniamy dostawę wysokiej jakości central rekuperacyjnych. Przyjmujemy też zlecenia na budowę przydomowych oczyszczalni ścieków. Tego typu instalacje realizujemy z wykorzystaniem urządzeń Sotralentz oraz Kingspan.

Zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Aqua-Tech Tomasz Jóźwik Sp.k. Technika Grzewcza i Wentylacyjna

Aqua-Tech Tomasz Jóźwik Sp.k. Technika Grzewcza i Wentylacyjna, Lublin

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (3)

Opinie o firmie Aqua-Tech Tomasz Jóźwik Sp.k. Technika Grzewcza i Wentylacyjna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

1.0

Opinie użytkowników

Niezadowolony
Niezadowolony
1.0
17.05.2022
Firma nierzetelna. Pompa gruntowa zamontowana jednak najtańszym kosztem oraz uciekający glikol w odwiercie szczerze zniechęca. Nasza batalia trwa już 4 lata i ciągle jesteśmy odsyłani z kwiatkiem i niesprawna pompa. Pan Tomasz obiecuje gruszki na wierzbie do momentu zapłaty, później znika i nic go nie obchodzi po czym na odchodne każe iść do sądu. Szczerze odradzam chyba że uwielbiasz kłopoty oraz ciągłe poprawki...
niezadowoliny
niezadowoliny
1.0
24.07.2018
Drogo mało profesjonalnie. Dużo niedociągnięć, problemy z poprawkami. Szczerze odradzam.
Ania M.
Ania M.
1.0
25.07.2017
Aqua Tech Tomasz Jóźwik oraz Aqua Tech Łukasz Joński to bardzo nieudolne zjawiska na lubelskim rynku instalacji sanitarnej. Po każdej z ich robót konieczne są poprawki - niestety nie zawsze wykonane ich rękami. Aby ratować to co spartaczyli, trzeba często wzywać prawdziwych fachowców. Są nierzetelni, niekompetentni, a o ich fuszerce można by pisać tomami. Przestrzegam. Odradzam. Zniechęcam.