Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6921163220
REGON: 022326003

O firmie

Biuro rachunkowe APORT znajduje się w Lubinie, na terenie województwa dolnośląskiego. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 2014 roku. Zajmujemy się księgowością dla osób prywatnych i firm. Osobą decyzyjną jest Krystyna Bojkowska.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie kompleksowych usług księgowych. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw.

Zakres naszych obowiązków obejmuje:
  • prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów,
  • rozliczanie zeznań podatkowych,
  • przygotowywanie rozliczeń dla ZUS,
  • świadczenie obsługi kadrowo-księgowej,
  • prowadzenie rozliczeń z Urzędem Skarbowym,
  • optymalizacje podatkowe.
Naszymi Klientami są także osoby, które chcą założyć i zarejestrować działalność gospodarczą. Wówczas podpowiadamy jakie dokumenty wypełnić i do jakich urzędów je dostarczyć. Specjalizujemy się również w ewidencji środków trwałych. Dla Klientów przygotowujemy także dokumentację kadrową oraz urlopową. Ponadto jesteśmy na bieżąco ze zmieniającymi się przepisami i regulacjami prawnymi, o których informujemy Klientów.

Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra z wieloletnim doświadczeniem. Umiejętności i wiedzę potwierdzają zdobyte certyfikaty. Służymy pomocą i doradztwem na każdym etapie współpracy. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Zapewniamy ochronę danych osobowych oraz poufność prowadzonych spraw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie i ze zrozumieniem.

Zachęcamy do odwiedzenia biura rachunkowego Aport w Lubinie.

Artykuły

Co musisz wiedzieć o biurze rachunkowym zanim zaczniecie współpracę?
Co musisz wiedzieć o biurze rachunkowym zanim zaczniecie współpracę?
Jeśli chcemy powierzyć prowadzenie naszej księgowości pracownikom biura rachunkowego, musimy przekonać się, że mamy do czynienia z prawdziwymi specjalistami.

Wideo

Kontakt

Kontakt Aport Biuro rachunkowe

Aport Biuro rachunkowe, Lubin

Opinie (0)

Opinie o firmie Aport Biuro rachunkowe