Obróbka plastyczna i elektroerozyjna metalu
Obróbka plastyczna i elektroerozyjna metalu, Apena-Remont Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
07:00 - 15:00
Wt.
07:00 - 15:00
Śr.
07:00 - 15:00
Cz.
07:00 - 15:00
Pt.
07:00 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 9372176881
REGON: 072161448
KRS: 0000140697
Rok założenia:
1999

O firmie

Firma Apena-Remont mieści się w Bielsku-Białej, w województwie śląskim. Spółka powstała w 1998 roku na bazie Wydziału Remontowego Fabryki Aparatów Elektrycznych APENA SA. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji maszyn i remoncie rozmaitych urządzeń. Świadczy usługi na rzecz klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych.


Oferta

Apena-Remont z Bielska-Białej od początku działalności realizuje zlecenia związane z produkcją maszyn. Posiada specjalistyczne zaplecze maszynowe takie jak tokarki, frezarki, szlifierki i spawarki oraz zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu każde zamówienie realizuje szybko i dokładnie. W fabryce powstają między innymi zgrzewarki, automaty spawalnicze i myjki potokowe oraz całe stanowiska montażowe i linie technologiczne. Maszyny są wytwarzane na podstawie dokumentacji zamawiającego lub są autorskimi rozwiązaniami firmy Apena. Działalność produkcyjna obejmuje również wytwarzanie części zamiennych do maszyn.

Części są niezbędne do utrzymania ciągłości pracy maszyn i całych zakładów przemysłowych. Właściciele Apeny-Remont doskonale zdają sobie z tego sprawę, dlatego oferują szybki serwis wraz z wymianą podzespołów, monitoring zużycia części oraz okresowe przeglądy. W przypadku, gdy nastąpi konieczność remontu bieżącego lub kapitalnego, jest on realizowany według sprawdzonego scenariusza obejmującego między innymi demontaż i regenerację poszczególnych części oraz rozruch po zakończeniu prac. Firma specjalizuje się w przywracaniu sprawności urządzeń o masie do 15 ton. Są to między innymi:
  • wózki elektryczne
  • maszyny do obróbki termoplastycznej
  • wózki widłowe
  • obrabiarki
  • prasy
Wymienione usługi nie wyczerpują możliwości zakładu, do których można zaliczyć także takie zagadnienia jak modernizacja maszyn i dostosowanie ich do bezpiecznego użytkowania. Ponadto firma zajmuje się przenoszeniem maszyn i urządzeń, ich automatyzacją, a także przezwajaniem silników elektrycznych. Ofertę uzupełnia produkcja i montaż szaf sterujących oraz sprzedaż urządzenia masującego do rehabilitacji UMR.

Więcej informacji dotyczących działalności firmy znajdą Państwo na stronie internetowej.


Kontakt

Kontakt Apena-Remont Sp. z o.o.

Apena-Remont Sp. z o.o., Bielsko-Biała

Opinie (2)

Opinie o firmie Apena-Remont Sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
02.09.2014
Wykwalifikowana kadra, znakomite doradztwo, polecam współpracę z tą firmą!
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
29.08.2014
Polecam firma z dużymi kompetencjami, fachowe doradztwo, szybki termin realizacji.