Dodatkowe dane

Polecane oferty

Oferujemy wynajem w pełni wyposażonych pokoi oraz apartamentów dla całej rodzinny. Mamy 29 pokoi, a...
Oferujemy Państwu nocleg w Chatce na Wołowcu. Jest to domek zbudowany z drewnianych bali, zlokalizo...
Oferujemy pawilony mieszkalne dla podróżnych i osób, które chcą w spokoju i ciszy spędzić wolny cza...
Białka Tatrzańska, Kaniówka 31a
Tatry to najchętniej odwiedzane przez turystów góry w Polsce. Osoby pragnące poznać to wspaniałe mi...

O firmie

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Krynica-Zdrój w województwie małopolskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Czarny Potok 34. Kod pocztowy do korespondencji to: 33-380 Krynica-Zdrój. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 49.40111N, 20.94668E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: info@wakacjekrynica.pl. "Apartamenty przy Jaworzynie" to firma działająca w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartamenty przy Jaworzynie" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Krynica-Zdrój.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Więcej informacji dotyczących produktów lub usług dostępnych w firmie uzyskasz dzwoniąc pod numer telefonu: 885 111 001.

Kontakt

Kontakt Apartamenty przy Jaworzynie

Apartamenty przy Jaworzynie, Krynica-Zdrój

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartamenty przy Jaworzynie