Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5272315393
REGON: 016341059
Rok założenia:
2000
Branża:

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Brodnica, Kamionka 18
Brodnica to bardzo klimatyczne miasto, w którym można poznać historię zamku krzyżackiego i zobaczyć...
Gdańsk, Lazurowa 8
Wypoczynek na polskim morzem to doskonały pomysł na spędzenie urlopu. Większość popularnych miejsco...
Gdańsk, Powstańców Warszawskich 45
Gdańsk to jedno z najładniejszych i najciekawszych miast w Polsce. Niezależnie od pory roku odwiedz...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Apartamenty Mazury Golf" figuruje w CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) to: 5272315393. Firma ma numer REGON: 016341059.

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Naterki w województwie warmińsko-mazurskim. Początek działalności firmy na rynku to 2000 rok. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Golfowa 20 a. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 11-036 Naterki. Współrzędne GPS siedziby przedsiębiorstwa to: 53.7331425N, 20.3680612E. Można także wysłać zapytanie drogą elektroniczną na adres e-mail: recepcja@mazurygolf.pl. Firma "Apartamenty Mazury Golf" prowadzi swoją działalność w branży Hotele.

"Apartamenty Mazury Golf" w swojej ofercie udostępnia dostosowane do indywidualnych potrzeb pokoje jedno lub kilku osobowe, a także zapewnia szeroki wachlarz potraw z kuchni regionalnej. Atrakcje turystyczne i krajoznawcze jakie oferuje turystom okolica stanowi o dodatkowych walorach wypoczynku oraz czasu spędzanego w miejscowości Naterki.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 691 860 560 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Apartamenty Mazury Golf

Apartamenty Mazury Golf, Naterki

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartamenty Mazury Golf


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.