Dodatkowe dane

Polecane oferty

Nasz ośrodek prowadzony przez Huberta Rzeźnika znajduje się w pięknym, nadmorskim miasteczku Między...
Świnoujście, Niedziałkowskiego 2a
Nasz ośrodek funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od wielu lat. Posiadamy rzeszę zadowolonych Klientó...
Nasz ośrodek jest położony w doskonałej lokalizacji pośród sosnowo-świerkowego lasu, 300 m od czyst...
Polskie wybrzeże zachwyca widokami i atrakcjami o każdej porze roku. Ciekawym miejscem do spędzenia...

O firmie

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Międzyzdroje w województwie zachodniopomorskim. Firmę można odwiedzić pod adresem: Turystyczna 1. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 72-500 Międzyzdroje. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 53.93565N, 14.45637E. Firma "Apartament Hugo." prowadzi swoją działalność w branży Noclegi i kwatery prywatne.

"Apartament Hugo." oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Dodatkowym atutem są walory turystyczne i krajoznawcze oferowane przez okolicę, dzięki czemu pobyt w miejscowości Międzyzdroje jest relaksującym wypoczynkiem powiązanym z aktywnym spędzaniem wolnego czasu.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Dzwoniąc pod numer telefonu: 91 328 15 74 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Apartament Hugo.

Apartament Hugo., Międzyzdroje

Opinie (0)

Opinie o firmie Apartament Hugo.