Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8881170975
REGON: 910323782
Rok założenia:
1997

O firmie

Anwik jest profesjonalną firmą, która dostarcza urządzenia automatyki i pomiarów dla różnych gałęzi przemysłu. Istniejemy od 1997 roku. Nasza siedziba znajduje się we Włocławku, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Osobą decyzyjną jest Jolanta Bojakowska.

Oferta

Anwik to już prawie 20 lat działalności w branży dystrybucji urządzeń przemysłowych. Przez ten czas sumiennie zbieraliśmy potrzebne doświadczenie i powiększaliśmy naszą bazę produktową.

Oferujemy szeroki wybór urządzeń wykorzystywanych w trudnych warunkach pracy, np. w przemyśle energetycznym, chemicznym, farmaceutycznym, a także energetyce czy hutnictwie.

Zapewniamy specjalistyczną aparaturę pomiarową, zawory i mierniki. Dzięki bogato zaopatrzonym zasobom magazynowym możemy sprawnie realizować zlecenia, do minimum redukując czas oczekiwania.

W naszym asortymencie można znaleźć:
  • mierniki poziomu cieczy,
  • wyłączniki poziomu cieczy,
  • manometry kwasoodporne, z mosiądzu i z separatorami membranowymi,
  • przetworniki i sygnalizatory ciśnienia,
  • zawory regulacyjne,
  • ustawniki pozycji liniowych i obrotowych,
  • siłowniki pneumatyczne i obrotowe.
Ponadto polecamy bogaty wybór akcesoriów, np. rurek syfonowych, zaworów zaporowych, radiatorów i kapilarów oraz uszczelek w wielu rozmiarach i wielkościach.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą na naszej stronie WWW. Gwarantujemy miłą obsługę, fachowe doradztwo i konkurencyjne ceny.

Kontakt

Kontakt ANWIK Urządzenia Automatyki i Pomiarów

ANWIK Urządzenia Automatyki i Pomiarów, Włocławek

Opinie (1)

Opinie o firmie ANWIK Urządzenia Automatyki i Pomiarów

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
06.06.2014
Mają duży wybór aparatury pomiarowej. Wszystko można tu znaleźć . Pracownicy doradzą również i wytłumaczą, które urządzenie najlepiej wybrać. Muszę przyznać bardzo dobra jakość oferowanych produktów. Polecam.