Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
17:00 - 20:00
Wt.
17:00 - 20:00
Śr.
17:00 - 20:00
Cz.
17:00 - 20:00
Pt.
17:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 6441085365
REGON: 270237626
Rok założenia:
1995

O firmie

Nazywam się Joanna Antos. Jestem tłumaczem przysięgłym języka angielskiego. Siedziba mojego biura jest zlokalizowana Siewierzu, w powiecie będzińskim, na terenie województwa śląskiego. Tłumaczeniami zajmuje się od 1993 roku, chociaż tłumaczem przysięgłym zostałam już w roku 1980.

Oferta

Ponad 25-letnia styczność z językiem angielskim pozwoliła mi na jego dogłębne poznanie. Używam nowoczesnych narzędzi wspomagania tłumaczenia, a także najlepszych specjalistycznych słowników. Korzystam też oczywiście ze swojej ogromnej wiedzy w zakresie tłumaczeń. Dzięki temu rezultaty mojej pracy są bardzo wysokiej jakości.

Na co dzień w mojej pracy zajmuję się tłumaczeniami pisemnymi jak i tłumaczeniami ustnymi. Przypadku tłumaczeń ustnych, tłumaczę np. konferencje oraz narady inwestycyjne.

W ramach tych usług wykonuję m.in.:
  • tłumaczenia aktów notarialnych
  • tłumaczenia dokumentów urzędowych
  • tłumaczenia dokumentów sądowych
  • tłumaczenia dokumentów gospodarczo-prawnych
  • tłumaczenia umów prawnych
Język angielski jest jednym z najczęściej stosowanych języków na świecie. Jego rosnąca popularność zwiększa zapotrzebowanie na profesjonalne tłumaczenia. Dlatego wychodzę naprzeciw potrzebom Klientów, proponując rzetelną realizację tłumaczeń.

Gwarantuję solidność, terminowość, a także zachowanie poufności danych. Zapraszam do kontaktu Antos Joanna, mgr. Tłumacz przysięgły jęz. angielskiego.

Kontakt

Kontakt Antos Joanna mgr. Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Antos Joanna mgr. Tłumacz przysięgły języka angielskiego, Siewierz

Opinie (0)

Opinie o firmie Antos Joanna mgr. Tłumacz przysięgły języka angielskiego