Stylowe meble i zastawa
Stylowe meble i zastawa, Antiques FH Barbara Sosna, Racibórz

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6472350354
REGON: 364580159
Rok założenia:
2016

O firmie

Sklep Antiques istnieje na rynku od 2016 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest Raciborzu, na terenie województwa śląskiego. Zajmujemy się sprzedażą stylowych antyków. Właścicielką jest Barbara Sosna.

Oferta

Pewnie nie jeden z nas marzy o podróży w czasie. Cofnąć się do momentu, gdzie piękne dworki na wsiach lub stylowe kamienice w miastach były czymś zupełnie normalnym, to istne szaleństwo. Poczuć się jak dama lub panicz na włościach. Prawdziwa podróż w czasie nie jest jednak możliwa, lecz my zapewniamy ją choćby w przenośni. Dzięki posiadaniu zabytkowych mebli czy zastawy możemy w namiastce pokazać Państwu, jak żyła dawna arystokracja, jak wyglądała codzienność bogatych ludzi.

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim meble stylizowane , a także współczesne, porcelanę, lampy, dywany, zegary, obrazy, bibeloty itp. Polecane przez nas antyki znajdują nabywców, którzy w oryginalny sposób chcą zaaranżować wnętrze swoich domów i mieszkań. Świetnie nadają się do wystroju restauracji, hoteli i prywatnych zamków.

Asortyment sklep to:
  • meble antyki
  • meble stylizowane
  • komody stylizowane
  • krzesła antyki
  • sofy antyki
  • stare zegary
  • stara porcelana
  • lampy stylizowane
W naszym sklepie znajdują się meble mocno stylizowane, ale również takie, które pasują do współczesnego wystroju mieszkań. Mamy wspaniałą zastawę pochodzącą od najlepszych producentów jak chociażby Rosenthal. Każdy jest w stanie wybrać coś, co przypadnie mu do gustu i coś, czego potrzebuje. Skompletujecie u nas cały komplet serwisu oraz kupicie pojedyncze perełki.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty sklepu Antiques.

Artykuły

Antyczne meble doskonałym pomysłem na wyjątkową aranżację wnętrz
Antyczne meble doskonałym pomysłem na wyjątkową aranżację wnętrz
W salonach oferujących antyki można nabyć m.in. meble. Elementy wyposażenia wnętrz charakteryzują się nie tylko doskonałym wyglądem, ale i sporą wytrzymałością.

Wideo

Kontakt

Kontakt Antiques FH Barbara Sosna

Antiques FH Barbara Sosna, Racibórz

Opinie (1)

Opinie o firmie Antiques FH Barbara Sosna

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Eryka
Eryka
5.0
10.05.2019
Uwielbiam ten sklep. Mogłabym tu przychodzić i patrzeć na te wszystkie rzeczy non stop. Cudowna atmosfera.
Tagi