Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6691826377
Rok założenia:
1990

O firmie

Firma, której właściciele jest Mirosław Stęplewski znajduje się w Koszalinie. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 roku. Zajmujemy się świadczeniem antenowych usług dotyczących telewizji naziemnej i satelitarnej.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest modernizacja oraz rozbudowa anten satelitarnych. Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie w branży. Ofertę kierujemy przede wszystkim do klientów prywatnych.

Do naszych obowiązków należy:
  • montaż anten satelitarnych,
  • konfiguracja dekoderów,
  • ustawienie anten,
  • montaż telewizji satelitarnej.
Zatrudniani przez nas pracownicy to wykwalifikowana kadra, która posiada wiedzę i doświadczenie. Podejmujemy się najbardziej skomplikowanego zadania.

Zajmujemy się pomiarami i diagnostyką, a także naprawą urządzeń instalacji telewizyjnych, montażem Internetu stacjonarnego przez satelitę, nowoczesnymi instalacjami multiswitchowymi, montażem zestawów kina domowego oraz montażem telewizorów LCD i plazmowych na ścianach.

Chętnie podpowiemy Państwu przy wyborze odpowiedniego sprzętu telewizyjnego, który spełni Państwa oczekiwania. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy terminowość i rzetelność. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitą ofertą na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu klientów z Koszalina i okolic.

Marki i specjalizacje

W naszej ofercie znajdą Państwo montaż zestawów satelitarnych takich platform, jak NC+ czy Polsat Cyfrowy, a także Telewizji na Kartę oraz Telewizji Orange i TP s.a.

Kontakt

Kontakt Antenowe usługi telewizji naziemnej i satelitarnej Mirosław Stęplewski

Antenowe usługi telewizji naziemnej i satelitarnej Mirosław Stęplewski, Koszalin

Opinie (0)

Opinie o firmie Antenowe usługi telewizji naziemnej i satelitarnej Mirosław Stęplewski