Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5731132405
REGON: 150249688
Rok założenia:
1996

O firmie

Nasze Biuro rachunkowe, które znajduje się w Częstochowie, jest zarządzane przez Annę Rakocz. Zapewniamy Państwu rzetelną obsługę finansowo-księgową.

Oferta

W biurze rachunkowym prowadzonym przez Annę Rakocz bardzo umiejętnie korzystamy z nabytego doświadczenia w działalności związanej z usługami rachunkowymi. Spora wiedza, zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego Klienta to tylko nieliczne z naszych atutów.

Wnikliwie śledzimy wszelkie zmiany w zapisach prawnych, przez co nasza oferta jest wciąż aktualizowana i dostosowywana do Państwa potrzeb. Klienci, którzy nawiążą z nami współpracę, zyskują fachowe doradztwo podatkowe oraz gospodarcze. Nasze obowiązki zawodowe dotyczą prowadzenia księgi przychodów i rozchodów, a także przeprowadzania sprawozdań finansowych. Co więcej, rozliczamy PIT-y, działając terminowo i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Świadczymy także usługi związane z prowadzeniem ksiąg rachunkowych. Ponadto wyprowadzamy zaległości rachunkowo-podatkowe oraz działamy w zakresie usług kadrowo-płacowych w firmach.

Jeśli szukają Państwo godnego zaufania biura rachunkowego, które zajmie się Waszymi finansami, to zapraszamy do kontaktu. Wysoki poziom usług gwarantowany.

Zachęcamy do kontaktu lub osobistego odwiedzenia naszego punktu.

Kontakt

Kontakt Anna Rakocz Biuro rachunkowe

Anna Rakocz Biuro rachunkowe, Częstochowa

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Rakocz Biuro rachunkowe