Zakład optyczny z tradycjami
Zakład optyczny z tradycjami, Anna Pluta-Ogrodnik Zakład Optyczny, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7272344680
REGON: 101380289
Rok założenia:
2012
Branża:

O firmie

Nazywam się Anna Pluta-Ogrodnik i jestem właścicielką rodzinnego zakładu optycznego, który znajduję się w Łodzi. Pragnę przedstawić klientom swoją pełną ofertę, dlatego zapraszam do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Oferta mojego zakładu ma na celu zadbać o oczy klientów i zapewnić im doskonałe widzenie.

Oferuję najwyższej jakości produkty optyczne oraz kompleksową opiekę nad wzrokiem klientów. Wiem, jak ważne jest, aby czuć się pewnie i komfortowo we własnych okularach, dlatego proponuję szeroki wybór oprawek o różnych kształtach, kolorach i stylach. Niezależnie od tego, czy ktoś preferuje klasyczną elegancję, nowoczesny design czy oryginalne rozwiązania, u mnie znajdzie coś dla siebie.

Jeśli soczewki kontaktowe są podstawowym wyborem, mam dla klientów wiele opcji. Oferuję zarówno tradycyjne soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, jak i zaawansowane rozwiązania - soczewki toryczne, wieloogniskowe czy kolorowe soczewki.

Moja oferta to nie tylko wyrób okularów korekcyjnych i sprzedaż soczewek. Zapewniam również profesjonalne badanie wzroku, które przeprowadzane jest z najwyższą starannością, wykorzystując nowoczesne technologie. Dzięki temu mogę precyzyjnie ocenić potrzeby wzrokowe klientów i dopasować odpowiednie soczewki do oczu, zapewniając maksymalną ostrość widzenia.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojego zakładu, który znajduje się w Łodzi.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anna Pluta-Ogrodnik Zakład Optyczny

Anna Pluta-Ogrodnik Zakład Optyczny, Łódź

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Pluta-Ogrodnik Zakład Optyczny


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.