przyjazna Adwokaci, Anna Ogonowska - Król Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 17:00
Wt.
09:00 - 17:00
Śr.
09:00 - 17:00
Cz.
09:00 - 17:00
Pt.
09:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5342040318
REGON: 14178733800000
Rok założenia:
2009
Branża:

O firmie

Właścicielem kancelarii adwokackiej jest Anna Ogonowska-Król. Siedziba mieści się w Warszawie. Kancelaria działa od 2009 roku. Do podstawowych zadań kancelarii należy pomoc prawna oraz prowadzenie dokumentacji.

Oferta

W kancelarii adwokackiej Anny Ogonowskiej-Król świadczone są usługi z zakresu doradztwa prawnego klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym. Nasi adwokaci reprezentują Klientów przed sądem w sprawach m.in. z zakresu prawa rodzinnego, spadkowego, turystycznego, a także karnego.

Ponadto nasi doświadczeni adwokaci i radcy prawni są do dyspozycji Klientów podczas sporządzania umów oraz opinii prawnych, windykacji długów oraz negocjacji i działań przedsądowych. Do naszych kompetencji należy również prowadzenie spraw o odszkodowania, a także przygotowanie pozwów i środków zaskarżenia.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, a nasze doradztwo prawne jest wnikliwie analizowane dla potrzeb Klienta.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Anna Ogonowska - Król Kancelaria Adwokacka

Anna Ogonowska - Król Kancelaria Adwokacka, Warszawa

Aktualności

 • prawo cywilne

  25.12.2023

  Pomoc w sprawach cywilnych, takich jak dochodzenie należności, postępowanie egzekucyjne, eksmisje i transakcje dotyczące nieruchomości, jest przedmiotem praktyki adwokackiej Anny Ogonowskiej-Król. Posiada ona ponad 10-letnie doświadczenie w tej dziedzinie i jest w pełni świadoma prawnych aspektów takich spraw. Potrafi zapewnić doradztwo prawne oraz pomoc w rozwiązywaniu sporów zarówno na drodze sądowej, jak i mediacji oraz negocjacji.

  Więcej informacji
 • adwokat

  24.09.2023

  Adwokat Anna Ogonowska-Król świadczy usługi prawne dla swoich klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Jej doświadczenie obejmuje sporządzanie opinii prawnych, umów i pism, a także przygotowywanie pism procesowych. Adwokat prowadzi swoją kancelarię w Warszawie i obsługuje osoby prywatne oraz przedsiębiorców.

  Więcej informacji

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Ogonowska - Król Kancelaria Adwokacka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.