Sprzedaż kwiatów świeżych i sztucznych
Sprzedaż kwiatów świeżych i sztucznych, Anna Kwiaciarnia, Nowa Iwiczna

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 19:00
Wt.
09:00 - 19:00
Śr.
09:00 - 19:00
Cz.
09:00 - 19:00
Pt.
09:00 - 19:00
Sb.
08:00 - 17:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 1230466381
REGON: 015538469
Rok założenia:
2003
Branża:

O firmie

Kwiaciarnia Anna zlokalizowana jest w Nowej Iwicznej, w województwie mazowieckim. Jej właścicielem jest Anna Jagielak. Sprzedażą świeżych, kolorowych kwiatów oraz tych w doniczkach zajmujemy się już od 2001 roku. Na co dzień staramy się tworzyć oryginalne kompozycje, które na długo pozostaną w pamięci naszych klientów. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

Oferta

Kompozycje kwiatowe tworzymy zarówno z kwiatów ciętych, jak i sztucznych czy suszonych roślin. Wykonujemy stroiki świąteczne oraz dekoracje. Asortyment naszej kwiaciarni obejmuje wieńce, wiązanki oraz zapierające dech w piersi bukiety ślubne.

W ofercie znajdują się również:
  • bukiety dla druhen i rodziców
  • dekoracje samochodów
  • dekoracje witryn sklepowych
  • dekoracje biur oraz instytucji
  • dekoracje trumien i urn
  • wiązanki komunijne
  • wianki
  • kosze kwiatowe
Posiadamy duże doświadczenie, jednak pomimo to nieustannie rozwijamy swoje umiejętności. Naszym niezaprzeczalnym atutem jest wrodzona kreatywność. Dzięki wyobraźni pracujących u nas osób jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Specjalizujemy się w dekorowaniu sal weselnych czy kościołów oraz sal balowych i dyskotekowych. Na tle konkurencyjnych firm wyróżniamy się błyskawiczną reakcją na stale zmieniające się trendy.

W swoją pracę wkładamy całe serce i stuprocentowo się w nią angażujemy. Estetykę wyrobów dostosowujemy indywidualnie do każdego z Państwa. Używamy starannie dobranych kwiatów, dlatego grono zadowolonych i ciągle powracających do nas klientów stale się poszerza. Z myślą o Państwa komforcie i wygodzie proponujemy dowóz kwiatów w dowolnie wybraną lokalizację.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni w Nowej Iwicznej.

Kontakt

Kontakt Anna Kwiaciarnia

Anna Kwiaciarnia, Nowa Iwiczna

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Kwiaciarnia