Doświadczenie i profesjonalizm - tłumaczenia ustne i pisemne
Doświadczenie i profesjonalizm - tłumaczenia ustne i pisemne, Anna Kanthak, Gdańsk

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5832087818
REGON: 190396157
Rok założenia:
1994

O firmie

Nazywam się Anna Kanthak i jestem tłumaczem przysięgłym języka szwedzkiego oraz angielskiego. Siedziba mojego biura tłumaczeń zlokalizowana jest w Gdańsku. Posiadam wieloletnie doświadczenie, gdyż działalność gospodarczą prowadzę nieprzerwanie od 1994 roku.

Oferta

Język szwedzki to dla mnie wielka pasja, która stała się również pracą. Cenię sobie profesjonalizm i dokładność i to samo zapewniam moim Klientom. Zajmuję się tłumaczeniem pisemnym i ustnym, przekładam również teksty naukowe, sądowe, czy techniczne.

Dokonam przekładu takich dokumentów jak:
  • dokumenty notarialne
  • stanu cywilnego
  • zaświadczenia
  • dowody rejestracyjne pojazdu
  • tłumaczenia konferencyjnego obustronnego
Ponadto zajmę się tłumaczeniem treści z zakresu infrastruktury komunalnej czyli gospodarki wodno-ściekowej, jak również gospodarki odpadami, energetyki, czy planowania przestrzennego albo architektury. Przetłumaczę dokumentację związaną z programami i projektami Unii Europejskiej. Na zlecenie wykonam tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne. Uzupełnienie mojej oferty stanowią tłumaczenia pisemne obustronne ogólne i specjalistyczne.

Do każdego zlecenia podchodzę w sposób indywidualny i z pełnym zaangażowaniem. Połączenie ulubionych zajęć wraz z pracą zawodową zaowocowało stworzeniem firmy świadczącej dla Państwa usługi najwyższej klasy i dzięki temu moje usługi tłumaczeniowe doceniło już bardzo wielu Klientów.

Zapraszam wszystkich zainteresowanych do skorzystania z moich usług.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Anna Kanthak

Anna Kanthak, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna Kanthak