przyjazna Protetyczne usługi, Anna-Dent Laboratorium Techniki Dentystycznej Usługi Protetyczne Jankowska Anna, Ciechanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5661849580
REGON: 140637690
Rok założenia:
2006

O firmie

Nazywam się Anna Jankowska i prowadzę w Ciechanowie Laboratorium Techniki Dentystycznej Anna-Dent. Oferuję usługi protetyczne, w tym wykonywanie i naprawę protez zębowych.

Zachęcam do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Laboratorium prowadzę od 2006 roku. Zajmuję się przede wszystkim tworzeniem protez i aparatów ortodontycznych, a także techniką formowania wgłębnego.

Do produkcji protez wykorzystuję najlepsze materiały na rynku. Aby zapewnić przyszłym użytkownikom właściwy komfort, wiele czasu poświęcam na dopasowanie protezy i jej precyzyjną obróbkę.

Oferuję:
 • protezy akrylowe,
 • protezy szkieletowe,
 • aparaty ortodontyczne,
 • korony porcelanowe,
 • mosty porcelanowe,
 • szyny wybielające,
 • szyny nagryzowe,
 • szyny retencyjne.
Przeprowadzam również szybkie naprawy protez.

W przypadku pytań zapraszam do kontaktu z moją pracownią w Ciechanowie.

Kontakt

Kontakt Anna-Dent Laboratorium Techniki Dentystycznej Usługi Protetyczne Jankowska Anna

Anna-Dent Laboratorium Techniki Dentystycznej Usługi Protetyczne Jankowska Anna, Ciechanów

Aktualności

 • proteza zębów

  17.04.2024

  Naprawa protez zębowych to proces, który pomaga utrzymać protezę w jak najlepszym stanie i jak najlepszym wyglądzie. Obejmuje ona czyszczenie, polerowanie i dokonywanie wszelkich niezbędnych napraw lub regulacji w celu zapewnienia prawidłowego dopasowania protezy.

 • proteza zębowa

  23.01.2024

  Proteza zębowa to uzupełnienie protetyczne stworzone w celu zastąpienia niektórych lub wszystkich naturalnych zębów. Ta ruchoma proteza może być dostosowana do konkretnych wymagań i preferencji pacjenta. Zazwyczaj proteza wykonana jest z żywicy akrylowej i formowana na podstawie wycisków pobranych z jamy ustnej pacjenta.

 • korony porcelanowe

  13.10.2023

  Korony porcelanowe są popularnym wyborem do odbudowy zębów. Wykonane są z materiału ceramicznego, który jest tworzony na zamówienie, aby idealnie dopasować się do naturalnego kształtu i koloru zębów. Korony porcelanowe zapewniają mocne, trwałe i estetyczne rozwiązanie, które przywraca wygląd i funkcję uśmiechu. Mogą również chronić osłabione zęby przed dalszym uszkodzeniem.

 • aparat ortodontyczny

  29.07.2023

  Aparat ortodontyczny to niezwykle skuteczne urządzenie ortodontyczne, które służy do wyrównywania zębów i korygowania wad zgryzu. Istnieją różne rodzaje aparatów ortodontycznych, ale do najpopularniejszych należą aparaty tradycyjne, lingwalne oraz Invisalign. W naszym Laboratorium Techniki Dentystycznej w Ciechanowie oferujemy szeroki zakres kompleksowych usług związanych z aparatami ortodontycznymi.

Opinie (0)

Opinie o firmie Anna-Dent Laboratorium Techniki Dentystycznej Usługi Protetyczne Jankowska Anna


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.