Organizacja pochówków tradycyjnych i urnowych
Organizacja pochówków tradycyjnych i urnowych, Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka, Gdynia

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5862320260
Rok założenia:
2017
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Zakład pogrzebowy Anioł znajduje się w Gdyni. Oferuje od lat kompleksową organizację pochówków. Zajmuje się pogrzebami świeckimi i religijnymi.

Oferta

W ciężkich chwilach po śmierci bliskiej osoby trudno wykrzesać z siebie energię na dopełnianie licznych formalności związanych z pochówkiem. Z tego powodu pracownicy zakładu pogrzebowego Anioł, świadomi sytuacji, w której znajdują się członkowie rodziny zmarłego, służą wsparciem. Oferują dopełnienie formalności związanych z pochówkami oraz rozkładają płatność za ceremonię na raty. Karawanami przewożą zmarłych do domu pogrzebowego ze szpitali, hospicjów, domów opieki i miejsc zamieszkania. Tutaj zmarli są ubierani i poddawani pośmiertnej kosmetyce. W przypadku zgody na kremację firma dostarcza urny kamienne albo metalowe i przewozi ciało oraz odbiera prochy. Pochówki urnowe dokonywane są w ziemi albo w kolumbariach. Anioł organizuje też tradycyjne pogrzeby, dlatego sprzedaje różne odmiany trumien drewnianych. Ceremonie mogą odbywać się w obrządkach religijnych albo w obrządku świeckim. Dom pogrzebowy zapewnia oprawę muzyczną, baldachim i sztuczną trawę wokół miejsca pochówku. Ponadto dostarcza:
  • wiązanki pogrzebowe,
  • wieńce pogrzebowe.
Do obowiązków pracowników zakładu należy też przygotowywanie klepsydr i ich rozwieszanie oraz organizowanie styp. Po określonym czasie od pochówku firma może postawić na grobie pomnik. Następnie zajmuje się dbaniem o jego czystość. W razie potrzeby przedsiębiorstwo przeprowadza też ekshumacje i przenosi ciała do nowych grobów.

Dodatkowe informacje o usługach pogrzebowych firmy Anioł znajdują się na stronie internetowej. Dom pogrzebowy ma aktywny przez całą dobę numer telefonu.


Artykuły

Czym powinien wyróżniać się dobry zakład pogrzebowy?
Czym powinien wyróżniać się dobry zakład pogrzebowy?
Gdy emocje biorą górę, organizacja pogrzebu bliskiej osoby, staje się bardzo trudnym zadaniem. Jak dobry zakład pogrzebowy może wspomóc swoim klientów?

Wideo

Kontakt

Kontakt Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka

Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka, Gdynia

Słowa kluczowe

Opinie (7)

Opinie o firmie Anioł Kompleksowe usługi pogrzebowe Seweryn Bielecki Monika Bielecka

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Z podziękowaniem Maria
Z podziękowaniem Maria
5.0
30.08.2022
Bardzo dziękuję p. Sewerynowi i wszystkim pracownikom firmy pogrzebowej Anioł za wsparcie, pomoc, oraz profesjonalną i piękna ceremonię pogrzebową. Polecam bardzo usługi tejże firmy.
Katarzyna
Katarzyna
5.0
14.05.2022
Pochowałam niedawno męża. Za organizację pogrzebu opowiadał właśnie dom pogrzebowy Anioł. Myślę, że postarali się, bo ceremonia była wzruszająca.
Adrianna
Adrianna
5.0
19.03.2022
Dobrze, że mogą rozłożyć zapłatę za pochówek na raty. To duże udogodnienie dla niezamożnych osób.
Filip
Filip
5.0
25.01.2022
Zajmują się wszelkimi formalności i transportem w przypadku kremacji. Dowożą zmarłych i odbierają prochy po spopieleniu.
Błażej
Błażej
5.0
18.11.2021
Kompleksowe usługi pogrzebowe. Choć wolałbym nie mieć do czynienia z tą branżą, to polecam.
Grażyna
Grażyna
5.0
08.09.2021
Po śmierci Mamy zajęli się wszystkim i zorganizowali jej piękne pożegnanie. Dziękuję za wsparcie i oprawę pogrzeby. Muzyka i kwiaty wpisały się w podniosły charakter ceremonii.
Emil
Emil
4.0
23.07.2021
Kompleksowa oferta pogrzebowa. Nie tylko organizują pochówki, ale później stawiają na grobie pomniki. Moja rodzina kilka razy korzystała już ze wsparcia domu pogrzebowego Anioł.